# rada pomagam
1. Bodi ti, ker vse ostalo je že zasedeno;)
2. Nisem mrtva... no vsaj mislim, da ne.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Sorry js sem ful offline. A mas kej casa za kaksen kleptek? <33333333333
:heart:
:heart:
0
🕒
bestii kje siii!??
lih k sm js postala aktiuna si ti mnn:sob:
kako siii?
i miss uu veri maccc
pogresam najine klepetkeee:sob::heart:
lih k sm js postala aktiuna si ti mnn:sob:
kako siii?
i miss uu veri maccc
pogresam najine klepetkeee:sob::heart:
0
🕒
kosmicii, serija pa rainy day comboo>>> pa se petek je hahaha:heart: uziviteee
4
🕒
girlieee kako sii? vidm da nis velik aktiuna hahah uzivejj miii
1
🕒
okiii guys vem da se nism glih oglasilaaa ampak kakoo smo kejjj?? lovjuall:heart::heart:
1
🕒
ojlaa girliee <3
kako si kejj? inn mas kksno zgodbo prpauleno, da jo bomo lah prebrala bahah. ajaa pa na snep sm ti napisala ze nekej casa nazaj ce bi ogne zacele zbirat, tkodaa sam da vem ce si za :) srecno u soliii sa tale mesec pa pou.
rada te mam (alwayss) <3
kako si kejj? inn mas kksno zgodbo prpauleno, da jo bomo lah prebrala bahah. ajaa pa na snep sm ti napisala ze nekej casa nazaj ce bi ogne zacele zbirat, tkodaa sam da vem ce si za :) srecno u soliii sa tale mesec pa pou.
rada te mam (alwayss) <3
1
🕒
oj pikica,
kok si kej?
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
kok si kej?
:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
0
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
EVO KONČNO SEM NAREDILA NOV DEL!!!
https://www.pil.si/forumi/igralnica/harry-potter-igr


