snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Peppa Pig

serija-12225 4.4 5 75
Peppa Pig is an energetic piggy who lives with Mummy, Daddy, and little brother George. She loves to jump in mud puddles and make loud snorting noises.
Leto izida: 2004

Mnenja:

pujsaa pepaaa hroo risanka otroštva
Starost v času mnenja: 10000000000000000000
 
TO JE BLA MOJA FAVV RISANKA!!! The best risanka, najboljša for ever!!! :purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::pig::pig::pig::pig_nose::pig_nose::pig_nose::pig_nose::pig::pig::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::pig::pig_nose::pig_nose::purple_heart::pig_nose::pig:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Starost v času mnenja: 13
 
Sam to je blo mal čudn da je pujsa Pepa jedla slanino.
Starost v času mnenja: 14 let
 
Še ena risanka mojega otroštva. :D
Starost v času mnenja: Zdaj 10, takrat 3-5
 
itakk sem pogledla, hahahahs
Starost v času mnenja: 11
 
ofc da sm gledala, vsi smo

Starost v času mnenja: 11
 
Pepo pujso gledam ,ker jo moja sestricna pac to je tko cute
 
aaaaaaaa pepa pig NAJBOLJŠAAAA. i hate Jure
 
Moja najljubša risanka ko sem bil majhen!
Starost v času mnenja: 12
 
Bahah to je se vedn fajn haha:heart:
Starost v času mnenja: 13
 
peppa piggg:joy::joy: obožujeemm
Starost v času mnenja: 13
 
Hahahaha valdaaaaaaa<33
Starost v času mnenja: 12 let in pol
 
Zakaj je to tle??
Pač pr 2 letih sm to gledala!!!
Starost v času mnenja: 10
 
pač otroška risankaaa, you can never go wrong
Starost v času mnenja: 14
 
lol ne vem kaj to dela v pilu ampak 10/10
Starost v času mnenja: 13
 
OMG MY FAVV js sn pomojm use dele in sezone pogledalaa stokrat omg najace:heart_eyes::heart_eyes::sob::pig::pig:
Starost v času mnenja: 14
 
Ojn, ojnk...:pig::pig_nose:PEPA FOREVERRRRRR<333 Velika fenica sm bila in še sm<3:joy::joy::joy: lol. Ne dejansko najjača otroska risankaaa.:grin: SPOMINIIIIIIIIIIIIIIII:sob::heart_eyes::joy:
Starost v času mnenja: 13, ogledano: 3
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #karolina je objavila/a mnenje za:
ful dobr film tko kot babica gre na jug
 
Avatar Chillz fan je objavila/a mnenje za:
men je iskreno ful dober filem morete ga ...
 
Avatar hiphop__girl je objavila/a mnenje za:
Oh, ta filem se me je vedno tko dotaknu. ...
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM