pRVič OBjaVim MojO SLikO
18
Haiii, torej, v profilu imam napisano da rada rišem, no, tole je prvič da objavim. Aja, kar preglejte cel pinterest, če ne boste verjeli:joy::joy: Nimam nič proti. Uglavnem, risala sem po tej sliki: https://i.pinimg.com/564x/ad/cc/e2/adcce22a69800829386bba98f67f9f7b.jpg Ideja da to narišem ni bila moja. ena pilovka je tudi to narisala in je bilo res lepo pa sem se še jaz preiskusila!:sparkles::sparkling_heart::joy: Pač gledala in risala sem.:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_closed_eyes: Potem pa sem narisala še luno. tole: https://i.pinimg.com/564x/23/d4/2a/23d42ad81ecbb73d45e9fde06c46b0fd.jpg Isto sem gledala in risala. Vse skupaj bom slikala! :grin::grin::grin:Takole je nastalo:sparkles::sparkling_heart:
Upam da vam je všeč. Če želite da še kaj objavim, le reci, le reci!:joy::grin::joy:
:sparkles:WW:earth_africa:
P.S.: Želim ti veselo brskanje po pinterestu. samo da boš vedel, je na sliki moj podpis ( wonder woman ) in datum kdaj sem narisala. Danes. <333:wink::blush::sparkles::sparkling_heart:
P.S.: Komentiraj katera slika ti je lepša! :):sparkles::sparkling_heart:
:point_down::point_down::point_down:
Upam da vam je všeč. Če želite da še kaj objavim, le reci, le reci!:joy::grin::joy:
:sparkles:WW:earth_africa:
P.S.: Želim ti veselo brskanje po pinterestu. samo da boš vedel, je na sliki moj podpis ( wonder woman ) in datum kdaj sem narisala. Danes. <333:wink::blush::sparkles::sparkling_heart:
P.S.: Komentiraj katera slika ti je lepša! :):sparkles::sparkling_heart:
:point_down::point_down::point_down:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Full je lepo:heartbeat:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Obe sta BEAUTIFUL
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ful sta lepi:revolving_hearts:
1
Moj odgovor:
damnKakoHitroOdrastemo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
otroštvo
jz sm ugotovila kak bi rada bla spet otrok, ki bi se igral z pliškoti pa to kar pač mali otroci počnejo kr sm ugotovila kak je puberteta naporna in sam enkrat si otrok ane in mi je ful žau da si teh lepih spominov nism kej bolj vtisnala in pač pogrešam ko sm še mela veselje do iger z družino pa prijatelji, pa ko smo se skupi igral kao da smo neki čarobni ludeki s supermočmi in jaaaaa pogrešam childhood ka naj nardim tenks for help


