Skin care
6
To je moj every day skincare vem da ne rabm sam se dobr pocutm ce mam :sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
niceee, kjut izdelki in slikca, kaj pa je tisto v posodici? A tista amo essere je iz eurospina? Ker sem podobno včeraj vidla in imamo kremo iste znamke doma. Jaz uporabljam le miklearno mleko, aloe vera prozorni gel (navlaži kožo), adermo pa neki šprej z vitamini al neke...pa deodorant in labelo samo jaz nea glih deodoranta štejem pot skincare za moj obraz hah...nea pa uporabljam maskare in kakršnikolih stvari za trpalnice, niti nisem vedla da so pod skincare štete lol.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nvm pac ono amo essere re iz evro spina
Pa uno v roza zraven deodoranta sm sams nrdila in je not aloe vera krema pa voda pa se neka vlazilna krema
Pa uno v roza zraven deodoranta sm sams nrdila in je not aloe vera krema pa voda pa se neka vlazilna krema
0
Moj odgovor:
PikiPiki
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
A zna kdo pomagat
A je normalno da sem zalostna ker mi je en fant tkaj vsec in luskan. Pac eno leto je mlajs in me tud gleda na hodnikih ampak je fora da pomoje misle da nima sans kr sm eno leto staris in me lahko zarad tega ne doda na snapu. Pa tud jst sm bolj sramezljiva ozr nisem navajena delat ocesnega stika in ga zato ignoriram. In potm sm prou zalostna ker nikol ne bova skupaj. Tud on mislim da je bolj sramezljiv. In zdej sploh nevem ki nardit. In tud cudno se mi zdi ker sem zacela o njem kar naenkrat pred priblizno dvema tednama razmisljat tud ce prej nisem, pac kot da bi me zmanifestiral.
Vprašanje
Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(122)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(153)
Ne preberem Ti&jaz.
(52)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
kako ti je to ratal to je tok leeepppoooo:scream::open_mouth::purple_heart::blue_heart:





