Bananine polnozrnate ameriške palačinke
5
Recept;
Potrebuješ;
- polnozrnata moka
- 1 banana
- 2 jajci
- mleko
- 1 žlička soli in ena sladkorja
Za peko;
- olje
- ponev
Postopek;
1. V posodo razbi jajca in doli mleko po občutku, ter dodaj še sladkor in sol. Vse zmešaš ročno ali z paličnim mešalnikom.
2. Dodaj moko po občutku, da nastane malo gostejša masa.
3. Olupi banano in jo speštaj z vilico, da nastane kaša. Pretlači jo tako, da v njej ne bo več koščkov. Dodaj masi in dobro zmešaj.
4. Segrej ponev in dodaj malo olja te na ponev zlij malo mase, ki jo potem lustiš, da se palačinke zapečejo in ostanejo majhne.
5. Ko se zapečejo iz obeh strani, jih položiš na krožnik, in osladiš z nadevom.
To je to :blush:
Potrebuješ;
- polnozrnata moka
- 1 banana
- 2 jajci
- mleko
- 1 žlička soli in ena sladkorja
Za peko;
- olje
- ponev
Postopek;
1. V posodo razbi jajca in doli mleko po občutku, ter dodaj še sladkor in sol. Vse zmešaš ročno ali z paličnim mešalnikom.
2. Dodaj moko po občutku, da nastane malo gostejša masa.
3. Olupi banano in jo speštaj z vilico, da nastane kaša. Pretlači jo tako, da v njej ne bo več koščkov. Dodaj masi in dobro zmešaj.
4. Segrej ponev in dodaj malo olja te na ponev zlij malo mase, ki jo potem lustiš, da se palačinke zapečejo in ostanejo majhne.
5. Ko se zapečejo iz obeh strani, jih položiš na krožnik, in osladiš z nadevom.
To je to :blush:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tega foruma pa še nisem vidla...je nov? No, ja. Zelo dober recept! Definitivno bom probala preden bo konec s počitnicami:wink:.
Lysm, yancii:sparkling_heart:
Lysm, yancii:sparkling_heart:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
yummmy:yum::yum::yum:... btw kaj je fora tega foruma?
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
o najs kok mora bit to dobr…
ampak kje prideš do tega foruma pankaj je sploh fora??
ampak kje prideš do tega foruma pankaj je sploh fora??
1
Moj odgovor:
67 hater ❌
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
ne morm več
a gre še komu na živce da majo za hrbtom skuz nekoga k govori 67 67 67. men gre to tk na k**** da vam ne morm povedat. ja razumem bla je fora. zdj pa ni več. in imagine da so v letu 2026 nekateri še zmer pr tem.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)


