Palčica Pomaglačica
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
hejjj pikii kako sii
0
🕒
Narocenaaaaa <333
0
🕒
naročena drgač mi je ful ušeč ime :blue_heart:🤩
0
🕒
čokoti mojiii:kiss::kiss:
hvala vam za najlepsa voscila everrrrr:kissing_heart::kissing_heart:
pacc polepsal ste mi dannn<33
rada vs mammmm:heart::heart:
hvala vam za najlepsa voscila everrrrr:kissing_heart::kissing_heart:
pacc polepsal ste mi dannn<33
rada vs mammmm:heart::heart:
2
🕒
Hej!
Vse najboljše ti želiim! 🥳 Bodi vesela, uspešna in zdrava! V šoli imej lepe ocene. Zdrži samo še ene par tednov pa bo. :relaxed:
Opazila sem, da se še nisem naročila nate. Zato sem se pa zdajle.
Lepo praznuj!
Hani Bani
Vse najboljše ti želiim! 🥳 Bodi vesela, uspešna in zdrava! V šoli imej lepe ocene. Zdrži samo še ene par tednov pa bo. :relaxed:
Opazila sem, da se še nisem naročila nate. Zato sem se pa zdajle.
Lepo praznuj!
Hani Bani
0
🕒
vse naj najjjjjjjjjjjjjjj piki:heart::heart:
0
🕒
aaa girlyy mojaaa, usee najboljsee <33:two_hearts:🥳 zelim ti ress veliko srece, zdrauja pa veselja in ress velik torte pojej paa ofcc upam, da bos dobla ENKRATNA darila :heartpulse: drgac pa si res super osebica zato se ress prosim ne spremenit, ostan taksna tok si :) Fuullll te mam radaaaa, mwahhh:kissing_heart:
0
🕒
omajgadd girlieeee kokk lepoooooo.brez skrbii za torto ni je vec,je ze u trebuscku hehe.pacc hbvalaa tii pa js mam tut tebee radaaaaa❤️❤️💋💋
Vse naj naj girl
0
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
heeej griki kako si kej? je blo fajn v Planici? ...
https://mybffquiz.com/pp/sync-quiz/kxxc7?utm_source=native ...


