Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: DEKLE V VOLČJIH ŠAPAH 1. del

DEKLE V VOLČJIH ŠAPAH 1. del

7
Zbudil sem se prestrašen. Sanjal sem, da sem se potikal po gozdu, ko se mi je šapa zataknila pod korenino in poklical sem mamo. Tulil sem in tulil, ko mi je le prišla pomagat. A, ko me je reševala so se tla udrla in zdrsnil sem v prepad.
Ko so se mi oči privadile, sem bil že popolnoma prebujen. Mama je bila ob meni in moja brat in sestra sta se igrala z njenim repom. Mama se ni zmenil zanju, ampak mi je raje očistala moj razmršeni, volčji kožušček. Oboževal sem čiščenje. Tako prijetno in malce žgečkljivo je bilo. Moj oče - glavni v tropu, je skrbel, da je bilo vse vredu.
Prišel je čas za raziskovanje. Najraje sem to počel sam. Bila je zgodnja pomlad, sneg se je počasi talil, rože pa so začele poganjati na plano.
Moja največja želja je bila, da bi čisto sam ujel plen. Tako sem začel raziskovati in iskati moj plen. Ne dogo za tem sem v grmovju za drevesom zaslišal lomljene vejic. Približal sem se in zavohal meso. Nisem mogel gledati, kako se mi plen pred smrčkom skriva- Kar skočil semv grmovje in ga zgrabil. Prevalil sem se iz grmovja s plenom med šapami. Presenečen sem se zagledal v žverco in ugotovil, da je veverica. A, ker moji kremplji niso bili še tako močni, se mi je veverica izmuznila na drevo.
Izmučen sem ležal na kupu snega, ko sem zaslišal grozeč klic moje mame in očeta.







Hej Pilovi in Pilovke!! Tu je moja prva zgodba!!:hugging::hugging: Ni nevem kako dolga ampak zato bodo prišli novi deli. Komentirajte in upama da vam bo všeč!!:heart_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
KMALU BO NASLEDNJI DEL!

:sparkles: Vaša Volleyboard:sparkles::sunny::zap:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE MOJA ŽOGICA!!!!!!! Zelo zelo lepa zgodbica!!!:heart_eyes: Komajčakam nov del! Ta volkec mi je že všeč in tudi moji dragi mamici <3
Lp, gg
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
uau...


obužujem volkove...
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Noro!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Notes from Below the Surface🖤 2. del

Ogledov: 4 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Sledi v temi 1. del

Ogledov: 23 Odgovorov: 4
 
2
Objava:

Rdeča (orig. Red) 5. del

Ogledov: 18 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 2. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Notes from Below the Surface🖤 1. del

Ogledov: 36 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 1. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 17. del

Ogledov: 34 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Evin dnevnik, 3. del

Ogledov: 44 Odgovorov: 2
 
1
cutiepie potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

upisi v srednje sole

hejj, vsi k ste 011 me zanima kam se imate namen vpisati v srednjo solo/gimnazijo. (loh napisete v komentarje pa date snep zravn da si mogoc najdete ksno druzbo)
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Jaz ga igram samo ne v glasbeni
 
OMF FUL FUL DOBR (SEJ NE DA OSTALE NISO BLE ...
 
ne rabiš to pisat fuuuj
 
sej bo, ne oziri se na take ljudi komu se ...
 
Ful dobr, tud mene pliss obveščiiiii:kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:
 
sej bo:relieved: un ke je to napisu ne pozna ...
 
a bi me lohka obvescala ker tole je perfect
 
#love, vse bo okej. Tisti, ki to piše ima ...
 
Všeč zelo všečno. Mislm da ti je res ratal!:heart:
 
Všeč zelo všečno. Mislm da ti je res ratal!:heart:
 
OMG,.. Pač še enkrat to je tok dober, tko ...
 
Katy Perry! Aja od Abbe - Waterloo
 
Od naštetih nobenega ne poslušam. :( Moja ...