Slišim, kako se vrata odprejo.
Ne obrnem se takoj.
Ne morem.
Ker če ni ona…
bo bolelo še bolj.
Koraki.
Počasni.
Nežni.
Poznam jih.
Seveda jih poznam.
In potem jo vidim.
Abby.
Na robu igrišča.
Za sekundo mi dejansko zastane dih.
Kot idiot samo strmim.
Del mene je takoj jezen.
Drugi del bi jo najraje samo potegnil k sebi.
Ona obstane tam.
Kot da tudi sama ne ve, ali bi prišla bližje ali zbežala.
Srce mi razbija tako močno, da me živcira.
Vstani.
Reci nekaj.
Karkoli.
Ampak telo me ne posluša.
Samo gledam jo.
Veter ji premika lase.
Roke ima stisnjene skupaj, kot da se skuša držat pokonci.
In jebiga—
še vedno je najlepša oseba, ki sem jo kdaj videl.
To me skoraj razjezi.
Ker po vsem…
bi jo moral lažje sovražit.
Ampak ne znam.
Pogleda me.
Direktno.
In v trenutku, ko to naredi…
vse spet zaboli.
Hodnik.
Njene besede.
Način, kako me ni ustavila.
Hitro pogledam stran.
Ker če jo bom predolgo gledal, bom popustil prehitro.
Slišim njene korake bližje.
Počasi.
Kot da mi daje možnost, da jo ustavim.
Ne ustavim je.
Seveda ne.
Ko se ustavi pred mano, ne pogledam gor takoj.
Strah me je njenega obraza.
Strah me je, da bom v njem videl obžalovanje.
Ali še huje—
nič.
Tišina med nama je grozna.
Preveč stvari v njej.
Preveč vprašanj.
Stisnem čeljust.
Uspe mi reči samo:
»Zakaj si prišla?«
In sovražim, kako zlomljen zveni moj glas.
Ne obrnem se takoj.
Ne morem.
Ker če ni ona…
bo bolelo še bolj.
Koraki.
Počasni.
Nežni.
Poznam jih.
Seveda jih poznam.
In potem jo vidim.
Abby.
Na robu igrišča.
Za sekundo mi dejansko zastane dih.
Kot idiot samo strmim.
Del mene je takoj jezen.
Drugi del bi jo najraje samo potegnil k sebi.
Ona obstane tam.
Kot da tudi sama ne ve, ali bi prišla bližje ali zbežala.
Srce mi razbija tako močno, da me živcira.
Vstani.
Reci nekaj.
Karkoli.
Ampak telo me ne posluša.
Samo gledam jo.
Veter ji premika lase.
Roke ima stisnjene skupaj, kot da se skuša držat pokonci.
In jebiga—
še vedno je najlepša oseba, ki sem jo kdaj videl.
To me skoraj razjezi.
Ker po vsem…
bi jo moral lažje sovražit.
Ampak ne znam.
Pogleda me.
Direktno.
In v trenutku, ko to naredi…
vse spet zaboli.
Hodnik.
Njene besede.
Način, kako me ni ustavila.
Hitro pogledam stran.
Ker če jo bom predolgo gledal, bom popustil prehitro.
Slišim njene korake bližje.
Počasi.
Kot da mi daje možnost, da jo ustavim.
Ne ustavim je.
Seveda ne.
Ko se ustavi pred mano, ne pogledam gor takoj.
Strah me je njenega obraza.
Strah me je, da bom v njem videl obžalovanje.
Ali še huje—
nič.
Tišina med nama je grozna.
Preveč stvari v njej.
Preveč vprašanj.
Stisnem čeljust.
Uspe mi reči samo:
»Zakaj si prišla?«
In sovražim, kako zlomljen zveni moj glas.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omajgaddd girllll tvojo knjigo bi lahk prebrala v 1 denevu ker bi bl tak dobra pač fulll dobr pišešššš aaa
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Fuuuul dobr a lhka še 5. del napišeš?:pig::blue_heart::blue_heart:
0
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)



Pisalnica