Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: KAKO SE PREŽIVI - 9. del: Šola v naravi, ali pač... 3. del

KAKO SE PREŽIVI - 9. del: Šola v naravi, ali pač... 3. del

1
Bri🥴
*i*Nadaljevanje:*i*

Alex le zmigne z rameni in steče do najbližjega kioska ter vpraša: "Oprostite, koliko stupnjeva je?" (oprostite, koliko je stopinj je) Prodajalec mu odgovori: "23°" Alex se zahvali in priteče nazaj k Mattu. "Okej je. Se bo posušilo." Mih nas spet ogovori: "Toreeej...bi kdo sladoled?" Oglasi se Đenik: "Pa dej, mali." In tako so sledili še ostali fantje in punce, dokler se nismo vsi predali. Kmalu se Anny posveti: "Ljudje, a mi sploh vemo kje mamo tisti dom!?" Vsi so tiho, dokler ne odgovori Esnar: "Lahko prosimo ljudi, da nam povejo." " Oprosti," reče Mina "ampak prejšnjič, ko smo to naredili, ste namesto do šole prišli na pokopališče." "GPS?" vpraša Emelly. Mina ji odgovori: "Nimamo telefona." "Ali pač!" vzklikne Mih, med lizanjem sladoleda. "Na ladjici sem enega vzel učiteljem." "KAAAJ!!!" se razjezi Emelly. Mih se brani: "Lej, Jani je tak vozu, da nikol ne veš ka se bo zgodilo..." Jani ga grdo pogledala in Mina odvrne: "Važno, da mamo telefon. Sam, ka pa geslo?" "Ni panike! Vzel sem točno tistega, za katerega vem kako geslo ma." odgovori Mih in odklene telefon, poišče aplikacijo GPS in nas začne voditi po mestu.
Čez nekaj časa smo že pred domom in vstopimo. Zaloti nas tista tečna oskrbnica in se zadere s tistim tečnim glasom: "Ste že nazaj!? Kje so pa učitelji!?" Vsi smo tiho in iščemo izgovore. Mih nam pomežikne in reče odkrbnici: "Točno vas smo iskali! Učitelji so spodaj v kleti in rabijo vašo pomoč." Oskrbnica ga začudeno pogleda ter odide dol. Mih ji potiho sledi. Larysa mi reče: "Rada bi vidla ka se bo zgodilo." in me potegne za sabo.
Ko prideva, ravno vidiva, kako oskrbnica odide v klet, ključi pa ostanejo v klučavnici. Takoj ko se to zgodi, pride izza vogala Mih in jo *b*zaklene v klet*b*! Oskrbnica se začne dreti in govoriti kletvice. "Miiih! Zaka si to naredu!? Veš, da nas bo nalomla!" se razjezi Larysa in ga hoče klofniti. A zaustavi jo treskanje po vratih in lomljenje lesa. V tistem trenutku se vrata zlomijo in prikaže se oskrbnica! "AAAAAAAAA!" zakričimo in se poženemo v beg, oskrbnica pa za nami! Kričimo in opozarjamo ostale. Ko jo vidijo, se tudi oni prestrašijo in zbežijo. Zatečemo se v fantovsko sobo in zaloputnemo vrata za sabo. Skrijemo se pod postelje in zašli se zaklepanje vrat. "Ka bomo pa zdaj?" vpraša Alex, a nihče mu ne odgovori.

*i*Nadaljevanje: jutri*i*
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vav! ful dobra zgodba! komi cakam jutri!
2
 
5loves

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 2. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
 
1
want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Kdor se zadnji smeje 2. del

Ogledov: 27 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

PESEM 2. del

Ogledov: 18 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 2. del

Ogledov: 31 Odgovorov: 3
 
6
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 2.DEL

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

Skrivnost božičnega večera 1. del

Ogledov: 77 Odgovorov: 3
 
9
Osmošolka<3 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Testi

hoj!
jaz imam eden manjši problem glede šole.
Torej jaz sem 8. razred in imam same 5ke - dokler smo pri spraševanjih.
Preprosto nevem ampak na testu ponavadi fašem 4 ali pa 3 ker se preprosto zmedem, pač ubistvu razumem snov ampak ne znam oblikovati odgovorov na vprašanja, in se mi stvari pomešajo v glavi in preprosto na koncu ni 5 in sem razočarana nad sabo.
Jutri pišemo zgodovino in me je že zdaj strah da se ne bom odrezala tako dobro kakor sem zmožna pri spraševanju.

vesela bom če mi zna kdo svetovati in če imate vi iste probleme.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

O hej, prvo kot prvo, ti lahko brez skrbi ...
 
omggg kook kjutiii i lovee
 
Zootropolis :heart::heart::heart::rabbit::rabbit:
 
jelencek.rudolf.si
Zootropolis, kva pa drucga!
 
Nekdo, ki nekaj dela
Zotropolis
 
uauuu Nujn morš prebrat 1000 mladostnih ...
 
Taylor Swift lover
Jaz tudi izberem D
 
omgg, kok kjutii, lovam 🫶 js sm prebrala ...
 
Aja pa pošljite mi do 1.1.2026:hugging:
 
uuuuuu...... kapica na avatarju! paše ti...