snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Moje čarovniško življenje, 3. del

Moje čarovniško življenje, 3. del

2
Hey :wave:!
Michelle Malfoy je s svojimi starši odšla na Prečno ulico. Le kaj se bo zgodilo na tej čarobni ulici ob njenem prvem obisku, si preberite spodaj :blush:.
NAKUPOVANJE NA PREČNI ULICI
Najprej sem šla po učbenike, ki jim kar ni bilo videti konca. Najbolj me je zanimal učbenik za obrambo pred mračnimi silami. To bo verjetno moj najljubši predmet.
Pred tem sem šla v Gringott, čarovniško banko z mami in vzela nekaj denarja.
Nato sem šla v prodajalno madam Malkin, prodajalno s plašči. Ko sem hodila mimo, sem se po nesreči butnila v rjavolaso punco moje starosti, štor jaz! Opravičila sem si ji, ona pa je le rekla, da je v redu. Nato mi je prodajalka izmerila vse potrebno za plašč in zatem sem ji plačala.
Pravo doživetje doživiš v prodajalni Olivander's shop, trgovini s palacimi. Ko sem v roke dobila prvo palice, sem razbila staro ogledalo, groza! A pri drugi je bilo drugače. Imenovala se je Acacia, zgrajena pa je bila iz samorogove dlake in gloga. Ko sem jo vzela v roke, se je dvignila in iz nje je šinila zelena svetlobe. Lastnik trgovine mi je razložil, da je ta palica izbrala mene. Plačala sem palico, ki je bila kar draga in odšla.
Na mojo žalost nisem mogla kupiti mačke perzijke, ki sem jo videla v eni izmed trgovin, ker nisem imela dovolj denarja. Smola pač!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

moje pesmi 2. del

Ogledov: 63 Odgovorov: 5
 
7
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 11. del

Ogledov: 38 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Moja poezija 18. del

Ogledov: 83 Odgovorov: 4
 
7
Objava:

6.del 2. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 26. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 1
 
2
Rachel Green potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Sošolka

oj, danes je mel moja sošolka na roki tko obliže in sem jo vprašala zakaj pa ni nč rekla pol sem ugotovila da se samopoškoduje, reže. Ful mi je grozno in zdaj ne moram nehat mislt na to da si to počne. Kaj naj?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(41)
Vesela šola me ne zanima.
(66)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(116)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(37)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

oooo ful kjutiii🩷🩷🩷
 
874 hehhh
 
Rachel Green
ful dobr res globoko.
 
ful kjutt, i love it (tko ka use tvoje druge ...
 
bruh men je za gimnastiko enkrat 2 dal pa ...
 
kok lepo!!!!!!!!!!!!!!!!!! jst lahko samo ...
 
Ful je lepo. Daj še receptek zraven
 
Tole izgleda božansko. Ko bom naslednjič ...