snofi
Naslednji Pil izide 9. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: V poplavi izgubljeno življenje 1. del

V poplavi izgubljeno življenje 1. del

6
Hej!
OGROOOMNO časa sem porabila, da sem našla primeren naslov. To je uvod v zgodbo, ki jo pišem v Wordu. Tale del je kratek, ker je mišljen še kot uvod.


»Mami!« je vzkliknil Rok in se pognal v vodo. Sedemletni deček je sicer dobro plaval- a proti taki nevihti in poplavi ni mogel nič. Valovi so ga tepli po obrazu. Izmučen je bil. A še vedno je plaval- morda lahko reši mamo. » Rok!« se je v vodo pognal še petnajstletni Jonatan. Plaval je za svojim bratom. Voda je bila vse višja. Samo še nekaj metrov. Plaval je naprej. Iztegnil je roko ter prijel Roka, a val ju je zalil in skupaj sta izginila pod vodo. Za grozljiv trenutek je nad gladino obveljala smrtna tišina. Iz čolna se je zaslišalo ihtenje. 6 letna Lili je vedela, da sta njena brata pod vodo- in, da je njena mama mrtva. Bila je nadvse pametna deklica. Njena sestra Nina jo je tolažila, a še sama ni vedela kaj bodo. Povsod naokoli je bila voda. Na njej so bili čolni tistih ljudi. Cela vas se je rešila pred poplavo. Razen njihova mami. Iz vode sta na površje planili dve postavi. Večja je držala manjšo. Čeprav se je Rok otepal, sta uspešno priplavala do čolna. »Si znorel? Lahko bi se utopil!« je bil Jonatan jezen na bratca. Rok je začel jokati. Jokal je tako, da bi se ga še kamen usmilil.


Vem izgleda kratko, ampak deli bodo daljši.

Lp
Sova22
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nujno napiši naprej!!!
Prosim!
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nasledni del takoj:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
čene pa ful dobro in komi čakam na nasledni del!!!!!!!!!!!!!!!!!:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 11. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

POT DO SAMEGA KONCA

Ogledov: 27 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 10. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Nedolžna Laž 1. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Neskončna tema 10. del

Ogledov: 59 Odgovorov: 5
 
6
Objava:

Čarovniški napad planeta Xit 2. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Čarovniški napad planeta Xit 1. del

Ogledov: 44 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 4. del

Ogledov: 53 Odgovorov: 2
 
4
zobna pasta potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

belilna zobna pasta

hej a ma kdo kakšen predlog za belilno zobno pasto ki dejansko dela in ne poškoduje zob. hvala!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(151)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(66)
Šport me na sploh ne zanima.
(111)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Larči hvala tiiiiiii:heart::heart::heart::heart::heart::heart: Ti ...
 
Imela se sliši privlačno
 
še en fant s kerim bo jess obsedena hihi ...
 
uauu :heart_eyes: to je tko kot da bi bral ...
 
lustnoooooooooo abi lahk se pls enga zajcka ...
 
jaz bi bila z veseljem. samo ti povej, ...
 
Konj (pasma): frizijec Moško knjsko ime: ...
 
Haha Eragon prebrala vse
 
se že veselim:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
 
https://www.pil.si/forumi/svetovalnica/help-kaj-ce-bom-noseca pomagaj ...
 
oooo res dobr :) fulll mi je usec tkoda nimam ...