snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: MOJA NOVA ZGODBA

MOJA NOVA ZGODBA

0
Zdi se mi, da noben ne bere moje nove zgodbe Gajina skrivnost, sem pa ugotovila da če ima zgodba angleški naslov je tudi več brana :( včeraj sem jo objavila zdaj pa je nikjer več ne vidim niti na mojem profilu- nastavitve- moje objave :(
če kdo ve v čem je težava pls za odgovor
l.p. MIMI
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
https://www.pil.si/pisalnica/objava/gajina-skrivnost to je tvoja zgodba
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Smetišnica


OMG
Objava:

KALLY

Ogledov: 9 Odgovorov: 0
 
0
MICA MACA
Objava:

MICA MACA

Ogledov: 12 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Brezplačno predavanje 2. del...

Ogledov: 26 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Brezplačno predavanje...

Ogledov: 29 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

I'm so happy guyss

Ogledov: 53 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Za speddypiglet

Ogledov: 73 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Probavam neki...

Ogledov: 64 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Vprašanje...

Ogledov: 59 Odgovorov: 2
 
1
Sadgirl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Popularnost in privlačnost

torej jaz nism ne eno ne drugo iz naslova. nisem glih ful grda, lepa pa nisem. sem "piflarka" in tudi "good girl" ampak taka pac sem. popularne punce iz razreda me ne marajo in imam eno najboljso prijateljico (recimo, da ji je ime Ana) v razredu. Ana je atractive in je res velik fantov vanjo, mela je ze fanta, zna se z njimi pogovarjat in ress velik jih je vanjo. ne zmisluje si ker sem jih ze vec vidla. vanjo je tut en moj dolgoletni crush. pac nisem ful vanjga ampak sem full ljubosumna ker se skos beki pogovarjata pa neki. ampak itak z njim nimam sans zato sem ji ga prepustila ceprav ona sploh ne ve da sem vanjga. torej mislim da se noben fant nikoli ni bil vame. to ful boli k gledam filme pa berem pa vsi dobijo neko ljubezen. pa v real lifu tut. ne vem zakaj sem tok nepriljubljena pa neprivlacna za fante. kaj naj nardim? res sem ljubosumna na prijatelhico in pocutim se neprivlacno in grdo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(114)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(141)
Ne preberem Ti&jaz.
(46)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

1.marry 2.kiss 3.kill
 
Besty, ful dobra darila!! Pač js lovam kinder ...
 
1.naj.barva: Patelno vijolična 2.naj.žival: ...
 
Moraš dati nov uporabnik. Nato upošeš vzdevek, ...
 
Hej! Smetišnica je pilov forum, namenjen ...
 
:horse:konjčkiiiiiii
 
MICA MACA
lepo vsec mi je kuzek:hugging:
 
Fulll dobra izbiraaa.