Zakaj šola
1
delam se da sm bolana ker se mi res ne da v šolo .cel kup ocenjevanj in groznih predmetov .komentirajte če se vam da v šolo
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ne se mi ne da
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
meni tud ne
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne si želet bit bolna med ocenjevanji, zdaj ti še mby ni jasno zakaj k je pac se lahko nadoknadit, ampak k enkrat v sredno prides pa ugotovis klko snovi si zamudo ko te ni blo gres rajsi na pol mrtev v solo hah + teste lahka spet komaj ob konferenci pišeš in takrat jih boli brikga klko spraševanj pa drugih testov je že ta isti tedn
sou ja ce bi blo po moje bi rajsi spala jutr cel dan ampak ig da grem pisat geografijo jejj
sou ja ce bi blo po moje bi rajsi spala jutr cel dan ampak ig da grem pisat geografijo jejj
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Eh, raj bi bla v šoli normalno, ko da morm bit z bratcom doma kr naju matra cvetbi prah.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Men se da hodit v šolo. Sej sploh ni bad...
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js se iskreno zelo boljim angleščine ali kakšnih spraševanj, pri katerih vem, da mi ne bo šlo. Drugača včasih mi tudi ni za v šolo zaradi sošolk, ki me ne marajo in se delajo norca iz mene. Al pa, če sem zaspana.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
glej vsakemu se kdaj ne da, ampak pomisli če boš manjkala na ocenjevanje ker si doma "bolana", ti:
1. prestavijo ocenjevanja na drugi konec meseca, ko maš že puno stvari (meni se je zgodovina, ker sem bla res odsotna in se ni dalo nareti drugače, prestavla za po prvomajskih (zdaj sem že odpisala) in pol se moreš še s tem ubadat pa vsi drugi že dobijo nazaj pa blxxcvicdhyghweš)
2. zamudiš ful snovi in moreš pol doma prepisovat pa noben ti ne razloži, pa kup učnih listov dobiš šele naslednji dan in jih maš za reši, ni lažje da greš lepo v šolo pa pač zdrži, slišiš razlago pa še dioma maš manj dela
3. takentak te v šoli ubijejo (pri spraševanjih) če ne poveš da te nebo (ali prepozno poveš) in more biti nešče drugi pa vejo da se delaš ker si bla še čisto okej pol pa se naslednji dan kar "čudežno" prikažeš v šoli, ker ni tega predmeta na urniku.
4. ne zaupajo ti več, če kdaj dejansko ful zboliš pa so samo tak "spet se dela blablabla" in ti ne pošiljajo stvari (poznam primere)
tak da zdrži, vrjamem da mamo to (saj še čisto malo ...)
hvala za razumevanje
1. prestavijo ocenjevanja na drugi konec meseca, ko maš že puno stvari (meni se je zgodovina, ker sem bla res odsotna in se ni dalo nareti drugače, prestavla za po prvomajskih (zdaj sem že odpisala) in pol se moreš še s tem ubadat pa vsi drugi že dobijo nazaj pa blxxcvicdhyghweš)
2. zamudiš ful snovi in moreš pol doma prepisovat pa noben ti ne razloži, pa kup učnih listov dobiš šele naslednji dan in jih maš za reši, ni lažje da greš lepo v šolo pa pač zdrži, slišiš razlago pa še dioma maš manj dela
3. takentak te v šoli ubijejo (pri spraševanjih) če ne poveš da te nebo (ali prepozno poveš) in more biti nešče drugi pa vejo da se delaš ker si bla še čisto okej pol pa se naslednji dan kar "čudežno" prikažeš v šoli, ker ni tega predmeta na urniku.
4. ne zaupajo ti več, če kdaj dejansko ful zboliš pa so samo tak "spet se dela blablabla" in ti ne pošiljajo stvari (poznam primere)
tak da zdrži, vrjamem da mamo to (saj še čisto malo ...)
hvala za razumevanje
3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ajda V. ma prav. Sej zmoreš to. Stisni do konca!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup_tone1:
1
@knjigožerkaa@
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hvala za odgovore:thumbsup::grinning::slight_smile::thumbsup:
0
Moj odgovor:
lashes
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
umetne trepalnice
Hejjj kje bi lahk nasla u sloveniji ksne umetne trepalnice ki so podobne anime lashesem samo da bolj bujne in bolj alternative kokr recimo matte black kiss lashes ki pa jih v sloveniji ne najdm (raj bi sicer imena trgovin pa ne rect dm kr tm majo sam take ful basic pa naravne al pa clusters k mi grejo na ziuce lahko pa tud spletne strani sam ne nek shein al pa temu ker fast fashiona in tega ne supportam). Hvala za vse odgovore in predloge <3
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Smetišnica