Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Hvalilnica: Ariana Grande

Ariana Grande

14
Hejla. Jaz sem fenica Ariane Grande, zato sem si naredila wallpaper iz treh njenih slik. Na sliko, ko ima gor modro/vijolicasto obleko sem sama dodala napis(Ariana Grande in life).
Upam, da vam je všeč.
Vesela bom vsakega :sparkling_heart:, komentarja ali naročnine.
Lep pozdrav in vesel december vam želim,
Panda Girl:panda_face:.

 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ful lepo si nardila. res si izbrala lepe slike in lepo si napisala, ker si naredila barvno ozadje je vse še toliko boljše. sem lajkala in potem sem mislila da sem že naročena nate in sem šla pogledat ampak pol vidm da nism naročena:scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream::scream: ampak jaz se spomnim da sem se na tebe že enkrat naročila in prav spomnim se kako sem kliknila kumb naroči se. no ker sem videla da nisem sem se naročila:revolving_hearts:. isto se mi je enkrat zgodilo pri pilovki i love book, naročila sem se potem čez par dni pa je pisalo da še nisem naročena oz. je bol tisti gumber obarvan modr.
3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zeeelo lepo....Sem lajkala:heart::blush:
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Huh, kako je lepo. Ko bi le jaz znala tako risati....
Zdaj me od avgusta ni bilo, danes se spomnem na pil in se prijavim. Všeč si mi, upam, da sva lahko prijateljici. Lp, @mica635.
1
 
Oh napisala sem RISATI. pa kvaj mi je bilo sj ni narisano..
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oOOOOOOOOOOO00OOOOoo waw ibie:smirk::smirk::smirk::smirk::smirk::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging:
Fullllllllllllll dobro si razporedila slike in napis je tudi FUULLLLLLLLlep:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::blush::blush::blush::blush::blush::blush::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:
lyyyyyyyyyyyyIBIEE:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Hvalilnica


Skrivni božiček za coolgil5
Objava:

Skrivni božiček- Coolgirl5

Ogledov: 14 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Haul 𝜗𝜚 ࣪˖ ִ𐙚 4. del

Ogledov: 31 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

MIKLAVŽ HAUL🎁

Ogledov: 38 Odgovorov: 3
 
4
sunny
Objava:

Cute Cats 1. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Outfit˗ˏˋ ♡ ˎˊ˗ 1. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 3
 
7
Objava:

Olimpova kri

Ogledov: 51 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

srčkani mladički 7. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Emoji_memes 1. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 4
 
3
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(25)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(11)
Šport me na sploh ne zanima.
(17)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Zootropolis:heart_eyes:
 
ooooo ful dobrr🤩. kje pa si to kupila??? Lp
 
ooo kok lepo:hugging:. ziher bo vesela:blush:
 
ej js sm prijavla neko ful ne primerno usebino ...
 
uau so happy 4 u, lah si tud zaželiš za božič ...
 
Ooo kjutii Pa js mam isto kapcooo🫶🫶 Kje ...
 
wthhh kok si ti dublaa js sm dubla uno malo ...
 
js bi rekla a
 
ful fajn blog ... potreben tu za na pil hehe ...
 
uaau:heart_eyes::heart_eyes: pac sam ful ...
 
pikica, res obožujm zgodbo full je zanimivooo🫶:heart::heart: ...
 
o kul! lovam. Pa mogoc bom ze juttri jsbobjavla ...