snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Hvalilnica: Bullet journal - pripomočki, ki jih uporabljam

Bullet journal - pripomočki, ki jih uporabljam

7
hey hey,
tukaj spet z vami Dragonly

kot obljubljeno, je tukaj objava o vseh mojih pripomočkih, ki jih uporabljam za bullet journal.

Začela bom z mojim naljubšim pripomočkom- mojimi flumastri (če pogledate na priloženo sliko desno spodaj). To so alkoholni flumastri znamke Ohuhu in so moja naj stvar everrrr. Bili vso vredni vsega porabljenega denarja, sem čist zaljubljena 🥰. Stari so že 2 leti in pou, kar se kar pozna pri najbolj uporabljenih barvah ampak ostali flumastri pa se še kar držijo. So zelo močni in grejo skozi več strani, zato tudi delam Bujo na listih, ki jih bom kasneje prilepila v dnevnik. Ampak njihov izgled je pa super čist in smooth in res super super. Imam paket 72 odtenkov (na sliki levo zgoraj so vsi odtenki) in to so vse barve, ki jih potrebujem.
Imam tiste, ki imajo brush tip na eni strani, na drugi pa fine tip ( slika levo spodaj). Res obožujem te flumastre :heart::heart::heart:.

Okej zdaj pa še ostali pripomočki (glej sliko desno zgoraj). Če grem po vrsti imamo najprej alkoholni flumaster znamke Stardler z še tanjšo konico kot pri Ohuhu fine tip, za detajle, na drugi strani pa je zelo debela konica.Potem imamo svinčnik in radirko, nič posebnega, radirka je pa znamke pilot in je za moje pojme naj radirka. Slikala sem še en svinčnik, ne vem zakaj, uporabljam samo enega hahaha. Okej, nadaljejemo z črnim kemikom, o tem nimam veliko za povedat... Naslednja stvar je šestilo, ne vem kire znamke je, je pa obično šestilo, nič posebnega. Predzadnja stvar je pa bolj moker črn kemik, super za detajle. Moj list pa se tukaj konča, z enim velikim geotrikotnikom (22 cm v dolžino) in je perfekten za bujo.

Hvala vsem za podporo, ki jo dobivam 🥰🥰 ly

Kakršnakoli vprašanja toplo dobrodošla v komentarjih.

Imejte lep dan,
Dragonly <3

 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nice<3 kje si pa ohuhu kupla? in kje tisi zadnji black gel pen?
0
 
Ohuhu sem kupila na njihovi spletni strani, tuki je link :https://ohuhu.com/en-eu/collections/honolulu-b-series
Za gel pen pa se na žalost ne spounim ker sem dobila kot darilo
 
Jajks so pa dragi jaz sem joh prek sheina 132 in je blo tak nekje 40€ s poštnino vret.... Vem da niso orginal sam..😱 starši mi pa ne bi kupli...😬
 
aisha7 a ti imaš podobne takim? pa so dragi ja samo če gledaš npr. copic, je ohuhu verjetno bol poceni (npr 48 barv za 35€sem vidla na tej povezavi ki jo je dragonly poslala) al pa npr. tombow brush peni so malce dražji še bolj se mi zdi
 
aja dragonly hvala ti
 
Hey, ja če primerjaš ceno z copic in ostalimi večjimi znamkami opaziš, da so ohuhu cenejši. Razumem, da se vam zdijo zelo dragi, meni so se tudi ampak za to kvaliteto se splača, mi držijo že več kot dve leti in so zelo uporabni. Ja, vrjamem da so na sheinu cenejši, ampak vprašanje je seveda v kvaliteti. Drugače pa bi še povedala to, da sem naročila paket 48 kr 72 so že zelo zelo dragi potem se je pa nekaj zalomilo in je podjetje v opravičilo poslalo paket 72 za ceo 48
 
aaa kul<3 glede kvalitete se popolnoma strinjam, ker shein in te spletne trgovine (npr. aliexpress) so bolj tak za začetnike pol pa ko si že boljši v nečem pa so kvalitetnejši izdelki seveda boljši.
 
Ja, se strinjam. Kupi kar ti bo najbolj ustrezalo ;)
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Hvalilnica


🦋📓
Objava:

Ples

Ogledov: 0 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Risanje<3 15. del

Ogledov: 89 Odgovorov: 7
 
21
Objava:

Bullet journal🫶 3. del

Ogledov: 60 Odgovorov: 3
 
8
Objava:

bullet journal 2026 10. del

Ogledov: 84 Odgovorov: 6
 
11
Objava:

🌷Photo dump✨️ 3. del

Ogledov: 78 Odgovorov: 3
 
11
🦋📓
Objava:

Risba 2

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Za Cokies in # rada pomagam

Ogledov: 88 Odgovorov: 2
 
11
idk potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

problem

oj.ze dolgo casa mam tezave s hrano.vedno ko neki pojem se pocutim ful krivo in se potem zjokam.tehtam se veckrat na dan ker me je strah da se bom zredila.nehala sem jest v soli kr me je strah da bom debela.telovadim 7-krat na teden.pa tu vedno predno kaj pojem preberem kalorije...kaj naj naredim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(54)
Vesela šola me ne zanima.
(90)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(161)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(57)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

omg:scream::scream::scream:kok si lepo narisala:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:te ...
 
Hiii js sm sicer sedmi ampak sem ze skor ...
 
ooooo lepooooo nisem vedla da pises zgodbe ...
 
OOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMMGGGGGGGGGGGGGGGGGG ...
 
odjavljena pilovka
1. gim v Celju sam raj odjavlena pism kr ...
 
omggg full je cuteee, a lohk nardis ceu tutoriall?:sweat_smile::heart_eyes::heart_eyes::he
 
Zelo lepo. Res si nadarjena.
 
pač to je bil zihr nek debi* ki je bil ljubosumen ...
 
Kulsko. Pa sm da veš nov del nadaljuj zgodbo ...
 
haha, zanimivo:joy: pomoje si tistmu sošolcu ...
 
Oooooo ful lepo:heart::heart::heart: I like ...
 
zelo kul zgodba
 
SLAYYYY logicno hehe