Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Božični četvorčki 8.del

Božični četvorčki 8.del

8
Ola! Pa še jaz objavim svoj del! Malce krajši je a sem se potrudila, da bi bil čim bolje napisan. Hope you will like it!
Rada vas imam!
***
"Očka?!" je zavpila Ema ter presenečeno pobulija. "Živijo otroci... Ste presenečeni?" jim je odgovoril mož v rdečem. "Ne razumem. Prvič, kako smo se znašli tu? Drugič, ali si božiček? Ker to je čudno. In tretjič, kaj se tu dogaja?!" je z odprtimi usti vprašal Anže in si popravil modro kapo, ki jo je nosil na njegovi glavi od bokve kdaj. "Vse vam bova razložila." je povedal oče in jim pomignil naj vstopijo v veliko barvito zgradbo polno lučk. "Midva?" je vprašala Lena ter zadržano stopila naprej. "Ja, jaz in vaša babica. Ta prijazna." med odklepanjem še ene lopute pojasni. "Saj ta ni taka kot tista pri nas, kajne?" prestrašeno vpraša Ema in trdno stisne sestrino roko. Lena jo stsine nazaj in se tudi sama obotavlja. "Ne skrbite, vse bo vredu." se zasliši ženski glas poln toplote in dobrodušnosti. Anže se sorojencem pogumno nasmehne in se spusti v predor, ki tokrat ni temen temveč oblit z nežno rdečo svetlobo. Njegove oči zažarijo in iz sebe spusti le:"Družba, to morate videti." Vsi skupaj se s pogledajo in brez, da bi spregovorili besedo tudi sami sledijo bratu. "Otroci, ko pridete do konca samo sledite Samu in on vas bo odpeljal do skupne sobe." jim zakliče skrivnosti oče in sam odhiti v nasprotno smer. "Kdo gre prvi?" takoj, ko se koraki oddaljijo vpraša Lena in pogleda vse zbrane. "Mama peče jajca, kdo jih bo pojedel, jaz ne!" kar iz nenada zakliče Ažbe in počepne. Zadnja ostane Ema, ki opazuje skrivnostno svetlobo. "Ti si prva!" ostali trije za kličejo hkrati in vanjo zapičijo pogled. "Ugh, saj vem, da sem najpogumnejša..." jim pove in stopi naprej. Tiho korakajo po predoru in poslušajo kapljice vode dokler šumenja ne prekrije glasnejši zvok. "Anže, ali ti spet kruli v želodcu?" upajoče vpraša Lena. "Noup, to nisem jaz... Je kateri od vas?" rahlo prestrašen pove Anže. Vsi v en glas povedo, da ne in se stisnejo v majhno gručo.
"Pa smo se le spet srečali...." reče raskajoč glas. Pred njimi se pojavi babična dvojčica in jih zlobno premeri s pogledom. Četvorka urno steče proti loputi, ki jo imajo že na dosegu roke. "Zdaj smo ubežali, a naslednjič ne bomo imeli sreče." zasoplo izdavi Ažbe. Ostali trije mu prikimajo in s skupnimi močmi odprejo loputo. Zagledajo praznično sobo polno malih škratov z zelenimi kapami in majhnimi čeveljčki. Do njih pristopi po izgledu najstarejši in jim pokima." Simon sem." reče in jim pomignem naj mu sledijo. Lena, Ema, Ažbe in Anže se presenečeno spogledajo a ne ugovarjajo. "Kar bo pa bo." Za šepeta Ažbe. "Jup, gremo usodi naproti!" mu razburjeno odvrne Ema in sledi majhnemu plačku, do širokih lesenih stopnic.
***
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
WOW!
Jej. Bala sem se da ne bo nobeden pomislil na to da bi bil njihov očka božiček, saj sem v koncu prejšnjega dela mislila ravno to.
Kdo je naslednji?
0
 
Naslednja je muca Zajči
Srečno muca!
Lp,
P1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vavvv superrr! Hum, hum, hum, ...
Zdaj se pa moram spomniti nadaljevanja, vrednega začetka! Dobro ste tole napletli vsi skupaj! Hah, res sem navdušena nad to zgodbo ravno zato, ker jo ustvarja več ljudi. V slogi je moč! Okej zdaj bo pa dovolj, Zajči.
Lep pozdrav
0
 
Čakaj, saj imam en teden, da napišem a ne? Ker pri meni to kar traja ...
 
ni ti treba napisati dolge zgodbe jaz sem to napisala v 5 minutah
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
cool zgodba
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Cool. Pisanje zgodb ti gre odlično. Podpiram te kar tako naprej
1
 
VELIKA BANANA

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Neljubljena 1. del

Ogledov: 21 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 6. del

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

divje živali 4. del

Ogledov: 36 Odgovorov: 1
 
5
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 7. del

Ogledov: 79 Odgovorov: 4
 
8
Objava:

Skrivnost božičnega večera 5. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 1
 
5
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 3. DEL

Ogledov: 40 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Za božič

Ogledov: 58 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Ko sva le jaz in ti 2. del

Ogledov: 48 Odgovorov: 1
 
4
Avatar Spletna punca<33 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Problem z eno sošolko (T_T)

problem mam z eno sošolko ko izvaja 'nasilje' nad mano. pač ni lih nasilje sam pač to se dogaja:
~''za foro'' me davi (idk kako bi to poimenovala.. pač z roko me okol vrata in pol me vleče stran)
~jemle mi stvari (peresnco al pa kulije) in pol mi noče vrnat in jo lovim po celem razredu (enkrat mi je uzela belezko med odmorom in zbežala iz učilnice in sem jo lovila po celi šoli! ) pri tem se smeji ful
~ko ji rečem naj neha je sam tak: (moje ime) a si ti realno zdele neki rekla!?


pač ona se to sam hoče zafrkavat in vem da nima nč proti men pa da bi se hotla spravlat na mene al pa kej... pač otročja je (očitn ji puberteta seka na puno..)


pač a ma kdo kak nasvet kak ji povedat da nej neha (tako da bo njena 'nadpovprečna' inteligenca razumela da ji to REALNO govorim in ne kr tak mal neki yappam)??
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(70)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(26)
Šport me na sploh ne zanima.
(38)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

ooo(kdo je to)
 
GURL I NEED TO KNOW WHAT HAPPENS NEXTT pac ...
 
lmao bralno razumevanje +5 xD
 
to ni problem okej za v naprej ti napisem ...
 
bowling_girl🎳
Najlepsi so tipi s pegicami pa modrimi ocmi ...
 
vam je vredu, če zamenjam vzdevek? prej sem ...
 
ah...vse sem našla
 
ej midve sepoznava. namig: nasršen maček ...
 
OK, kaj sploh so te kape???? :confused:
 
CUTEE:heart::heart::stuck_out_tongue_winking_eye:
 
nevem, jaz sem se zdaj aktivirala pa sem ...
 
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: