Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Iz mape neke mlade popotnice 1. del

Iz mape neke mlade popotnice 1. del

7
Upam da vam bo nova zgodba všeč:ghost:.

Moje ime je Klara in prihajam iz Španije. Stara sem 13 let. Moje življenje je bilo lepo dokler ni nekega lepega dne oče dobil butaste ideje, da bi šli na potovanje v Turčijo, Arabijo pa tiste kraje. In smo šli. Seveda ni šlo brez moje ga ugovarjanja ampak oče in brat sta me preglasovala. Poskušala sem da bi se imela fajn, toda takoj ko sem stopila na tuja tla bi se, če bi se lahko, najrajši takoj obrnila in odšla domov. Ulice so bile zanemarjene. Po tleh so ležali ljudje, okuženi z gobavostjo, in prosili za hrano, kajti, če bi jim dali drobiž, jim ne bi nič koristilo, ker itak zaradi nalezljivosti bolezni ne smejo v trgovino. Širil se je tudi odvraten smrad po kužnih truplih. Odvratno. Uboki meščani so se mi smilili. Očetu to seveda ni prišlo do živega, kajti vzdihnil je: "poglejta to prečudovito mesto! Ni krasno? Samo hotel še najdemo pa smo za danes opravili." Hja. Hotel. Ko bi le. Ampak tu se pač ne da najti hotela v istem pomenu besede kot pri nas. Tukaj se lahko prenoči samo v hanu ali pri kakšnem zasebniku. Han je nekaj takšnega kot gostilna, samo da lahko v njem tudi prespiš. toda ne na posteljah. O, ne. Na ilovična tla so zabiti koli, na njih pa deska na katero se potem lahko ulekneš. Poleg tega, vsi gosti spijo skupaj v enem prostoru, ki je vhrati tudi pivnica. Odpade. Pri zasebniku pa se moraš vnaprej dogovoriti za ceno, drugače te včasih prenese naokoli. Se je že zgodilo, da je nek zasebnik svojega gosta prenesel naokoli za več kot 100 piastrov. Težava pa jer v tem da pogostokrat ne razumejo angleško in se moraš z njimi pogovarjat ali po turško ali po arabsko. Mi pa ne enega ne drugega nismo znali. Torej smo si rabili poiskati tolmača. Ne morem verjeti, da oče na to ni pomislil!

Se nadaljuje...

lp
Emz
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Skrivnost božičnega večera 3. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 3
 
7
Objava:

Nič in vse 1. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 3
 
6
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 2. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 0
 
3
want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Kdor se zadnji smeje 2. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

PESEM 2. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 2. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 3
 
6
kitka potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Basic kitka 24/7?? - punce pa tipi plis odgovorte

Seprav mene pa zanima, kakšn je vš mnenje o puncah, k majo skos kitko?? A se vm zdi nerdy/da je ful neka innocent punca? A izpade ful otrošk? Krkol vm pade na pamet, plis povejte mi. Pa še a se vm zdi, da je to mal turn-off? Ker js nosm skos to frizuro (plis ne mi dajt tipsov glede drugih frizur, ker NI MOŽNOSTI, da spremenim hairstyle).
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(17)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(9)
Šport me na sploh ne zanima.
(12)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

HVALAAA(js sm ti v nab pisala to lol haha:v::sob:) ...
 
Moj google je tudi takšen Res ful cuteeeeee:heart_eyes::hearts:🥳
 
Snowgirl🌨
Škoda Upam da se vidimo še kdaj Loveeeeee
 
Snowgirl🌨
Jaz glasujem za...... vas ...
 
Snowgirl🌨
Ker sem 6.D izberem D!!!!!!!!! Ful me zanima ...
 
chat gpt...
 
Ful izvirna zamisel Kje je pa Jingle bells ...
 
Ful izvirna zamisel Kje je pa Jingle bells ...
 
Rdeča:hearts: Bela🤍 Jelenček :deer: Moja ...
 
zotropolis, čeprav še nobenega nisem gledala ...
 
Katere znamke barvic in flomastrov pa imaš?
 
so cute:kissing_closed_eyes:
 
men so ful dobri
 
ahh obožujemm:heart_eyes:🥰 Pač res dobrr🩷 Luv ...
 
♡♡♡♡♡♡ ♡ D ♡ ♡♡♡♡♡♡