snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Sodobna Harry potter od mene in Beast-girl 1. del

sodobna Harry potter od mene in Beast-girl 1. del

5
Nekoč sta živeli deklici Beast in Hermiona. Star sta bili 10 let, kmalu pa bosta bili stari 11 let. Pri maldih letih sta izgupili strša in zdaj živita pri super tečnih sorodnikih. Ko sta se nekega dne prebudili sta slišali za njuju čisto normalno vpitje: "Beast! Hermiona! Hitro vstanita in pripravita zajtrk! Maja je že vsa sestradana!" Maja je bila njuna eno leto mlajša sestrična, ki jo je njuna teta Sonja naravnost oboževala, za razliko od njuju. Beast in Hermiono je sovražila. Ko se nama je glih uspelo breoblečti ker pod stopnicami niglih velik ptostora sve šle v kuhinjo. ko sva tja prišli sva za mizo videli sedeti Majo. "Danes naredita za Majo 4 jajčne omlete in to hitro! In ravno prav začinjene!" reče teta Sonja. Hiro si razdelive delo in v petih minutah sve že. Teta Sonja ni ravno zadovoljna z hitrostjo Maja pa reče "To ni zajtetk niti se za slona in začimbe kakor da sta jih iz smetnjaka prevlekle." Maja se že od vedno želi da naji bi vrgli na cesto. "Poglejta kaj sta storili in to na njen rojstni dan!" reče teta ko v sobo pristopi stric Vinko. Midve sva le rahlo zavili z očmi ter pogledali teto. "Imata 10 minut prostega časa! Potem pa ponovno na delo!" je rekla ta. In takoj sta šle pot stopnice. Tistih 10 minut sta porabili za to da sta pogledali ali jima ke izginilo nujno znamenje z prometne nesreč z čela obedve sta imeli pov srca in ko sta dali glavi skupaj je bilo celo no pa ke minilo tostih 10 minut. Šle sve vn iz stopnic in ponovile takrat Maja ni nič rekla saj je blu tako dobro da je ostala kr tih. In nato sve morali h gospe Fig saj so morali Majo peljati v Zoo. Pri gospe Fig nama je bilo super lahko smo gledale televizijo no super če nestejemo vsega vonja. Samo danes je blu nolj gledali sve tv pa pojest kakih 10let staro torto nato pa sve morali že nazaj. Ko sve prispeli so najiu nagnali spati.
-------------------------
upam da vam j vseč in vem da sem ga že objavi samo ker se je Zvezda 11 premislila jo je zamenjala Beast-Girl insem mogla zamenjati no baj baj
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Aha okej. Drugače pa dober del.
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lepo! Kar tako nadaljuj!
Obožujem Harryja Potterja!!!
Všeč mi je, da je sestrična, ne bratranec!
Zelo zanimivo!
Tinka
<3
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejla!
Bom kar direktna.
Malo je že tečno, vsi fejkate Harryja Potterja. Vsi majo tečne sorodnike. Imena so sfejkana iz Harryja Potterja. Teta jima ukazuje naj naredita zajtrk za sestrično. Peljejo ju k teti Figg. Sestrično peljejo v Zoo na njen rojstni dan. Pač vsi vemo,da se to dogaja v prvem delu Harryja Potterja.
Pač #NoHate, ampak moj nasvet je, da mal bolj uporabljaš svojo domišljijo. Zakaj? Zato, ker, če ne bo vse sfejkano iz harrry potterja bolj zanimivo.
#NoHate #NoHate #NoHate #NoHate #NoHate #NoHate #NoHate #NoHate #NoHate#NoHate#NoHate #NoHate #NoHate #NoHate
0
 
#NoHate
hej ti dej se mal zadrš men je pa vseč kako na različne ampak podobne načine pišejo zgodbe o Harry Potter pa stvami da se gdo strinja zmano in naj ti povem da to ni fejkane če se sploh nisi opaziv se vsaka zgodba spreminja odpri uči zresni se ni glavni (nisem jetna ampak žalostna nad objavo tvojo)
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Pesem plushie

Ogledov: 16 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

pesmi

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Če bi bilo le res 1. del

Ogledov: 28 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Vampirji

Ogledov: 34 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Samo preberi pls

Ogledov: 27 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Primeri Scotland Yarda 7. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 3. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 12. del

Ogledov: 36 Odgovorov: 1
 
2
Avatar Alice2013 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Dam ali ne

Hei prosim preberite ker rabim nasvet


Imam sosolko in sem ji povedala da imam eno posebno majico(napis na majici) ki ga je povedla en gospod v šovu njeni teti.... No long story short prosila me je če bi ji lahko zrihtala to majico in da ni problema da bo plačala.Ona hoče majico samo pokazti teti... In nevem a ji dam majico ali rečem da jih je zmanjkalo?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Joj, srečka Bravo res!!! Tut js bi ga mela...
 
Že dolgo nism tk padla v zgodbo!
 
omg....girl ti si tok talentiranaa obožujemm ...
 
A mi rabmo ugotovit kdo je kriv al kdo laže?
 
okej torej 1.somrak (moj naj filem) 2.kiler ...
 
OMGG, i hope for new del! Prihaja se ena ...
 
jaz se bi tut prijavila a lah tut mene obvescas ...
 
lets do this
 
se prijavim, predlagam da se mal razposles ...
 
lah jaz ja plis da me obveščaš
 
titanik ratatuj hudicevka v pragi
 
kul, a si ji poslala povezavo?