snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Tančica skrivnosti, 4. epizoda, 24. del

Tančica skrivnosti, 4. epizoda, 24. del

2
24. POGLAVJE
Inšpektor je prispel na policijsko postajo. Slekel si je plašč in šal ter s črno aktovko stopil notri. Kljub temu da je zunaj bil le nekaj sekund, je bil zelo vesel, da je notri. Zunaj je bila namreč res ostra zima, kakršne Britanci posebej na jugu niso vajeni. In kdo ve, kaj prinaša taka sprememba.
Iz pisarne je nenadoma prišel Edgar, ki je bil hudo zadihan. Zgledalo je kot, da je veliko pretekel.
"Gospod ...., Liam ...," je rekel in si medtem popravil rdečo kravato, ki mu je med tekom ušla za ovratnik.
"Počasi, Edgar. Ne more biti tako nujno, da boš skoraj umrl."
"Nujno je ...., gospod," je odvrnil Edgar, ki je bil že nekoliko boljše.
"Kaj se je zgodilo?" je vprašal inšpektor. Počasi ga je začelo zanimati, kaj mu ima pomočnik za povedati.
"Liam je bil umorjen."
*
"Edgar, kam greva? Rekel si, da je bil umorjen zraven svojega doma, ti pa voziš v čisto drugo smer," vpraša inšpektor medtem ko se z Edgarjem odpeljeta s postaje. "Edgar?"
"Peljem v bolnišnico," končno pove.
"Bolnišnica?"
"Liamovo truplo je našla Mary, njegova mama. Kot vem, je ob pogledu na truplo padla v nezavest. In mislim, da je padla na glavo," je začel razlagati Edgar. "Dave je rekel, naj greva takoj k njej po informacije, ker je zdaj že v redu. To morava izkoristiti."
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Prepovedana ljubezen 2. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
0
MICA MACA
Objava:

MICA MACA

Ogledov: 28 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

noč v stari koči 2. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 10. del

Ogledov: 48 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

Kpop dream 3. del

Ogledov: 81 Odgovorov: 6
 
7
Gilr1890 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Vaje

Kaksne vaje morem delati da dobim taksno postavo.... https://pin.it/3cSvGoquo
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(113)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(139)
Ne preberem Ti&jaz.
(45)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Anabelaaa
ce ze delas kolaze se vsaj potrudi, nooo
 
Imam še nekaj nasvetov. 1] Delaj odstavke, ...
 
o waw,ful je lepo in cute,ful bravoooo:hugging:
 
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ...
 
hejj, ful fajn, ampk a bi loh kej o tem ...
 
A je važno kdo?
Ful dober blog
 
Nice!:relaxed::relaxed::relaxed::relaxed::relaxed:
 
Vsaaaaav!!!!!!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
Konji :horse::horse::horse:
 
Niceee:ok_hand::ok_hand::ok_hand: