snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Življenje "profesionalnega" lopova 1. del

Življenje "profesionalnega" lopova 1. del

10
Hajj! Pišem novo zgodbo, pa sem za hec začela pisati še eno kratko, da čakanje hitreje mine. Zgodbo bom verjetno objavljala na vsake tri dni (približno) Pls pustite kak komentar ker mi to ful pomeni, všečkov bom pa itak vesela.
Bolj kot to, pa je pomembno da uživate v zgodbi! Ly


Dvignite roko, če imate radi mirne nedelje, kjer lahko brezdelno poležavaš po hiši ves dan!
Res nikoli ne moreš imeti tistega, kar si najbolj želiš...
Zdaj pa dvignite roko, če ste na vrhu seznama kriminalcev in vas išče policija.
PROSIM povej da ne držiš roke k višku!

Hitro sem spustil roko, saj skrivanje v grmovju nima smisla če se izdaš z neumnimi igrami.
Rahlo sem razgrnil lisje in se razgledal. Park je bil velik in poln dobrih skrivališč. Lahko se pohvalim da jih vse poznam. Razen tistega, kamor se je moja sestra vedno skrila, da je nisem mogel najti.
Pred mano se je raztezal nekdaj bel grad, obkoljen z grmičevjem, ki zdaj služi kot muzej. Na stenah je izrisoval svetlobno igro policajevih lučk.
Zdele so se daleč stran, zato sem se potiho pomaknil naprej. Zdaj sem bil že na robu zavetja. Še enkrat sem ošinil mračno zelenje in stekel do naslednjega grmičevja. Bilo je veliko bolj bodeče, ampak sem požrl bolečino in začel oprezati. Še vedno nikogar.
"Neumni policaji. Ne vedo da je ta del najboljši za skrivalnice." Stegnil sem se in po potuhnjeno odšteval korake do gradu.
"Ick!" Skoraj sem skočil iz oblek, ko me je trdna roka zgrabila za zapestje.
Potreboval sem trenutek, da so možgani začeli delovati. Pogovor je šel nekako tako:
*i* Jaz: Razmišljaj!!!
Možgani: Ti pa glej! Sredi policajskega lova se pogovarjaš s samim sabo? To je noro še zate!
Jaz: Zaradi tebe sem tak!
Možgani: Obrni se idiot! *i*
Počasi sem se zasukal proti potrpežljivi postavi za sabo...

Evo, to je to za zdaj, fanj se mejte!:stuck_out_tongue_closed_eyes:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
aaaaaaaa hah tole me je ful nasmejalo pa sploh nevem zaka bahahah. un zacetek mi je ful usec k je dvign roko v zrak... stari js sm ocitno tuji kriminalc. haha okej ful mi je usec zacetek dejansk. tk da bom spremljala se naprej<3 pa also mi je ful usec ideja za zgodbo k mam rada tk mal skrivnostne pa kriminalne zgodbe ig da je to kriminalka neka? pa agh glih si mogla ustavit del tam. js sm ze misla ajde zj pa izvem kdo ga drzi za roko da so njegovi mozgani tk ziucni bahhah. okej no je usec mi je in bom spremlala!
2
 
Omgg hvala ti sooo much! Ful priazna, pa fanj da ti je všeč zgodba!
Lyy!<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vracam komentarcekkk <333 ful mi je vsec zgodba tko res... pa ful je funny lmao. spremljam! ly
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hahaha! :thumbsup::joy::joy:Jaz se tudi včasih prepiram sama s sabo.:sweat_smile: Mogočepisateljica, ta zgodba ima nekaj v sebi, kar nima nobena druga. Čist sveža in sijoča je, kar pomeni, da iz nje še nekaj bo. (in tudi iz tebe :wink:)
1
 
Avatar
Zradiran račun
Hvalaaa! Zeloo si prijazna<33
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hii
sam hočm povedit da j rs super zgodba:thumbsup:
0
 
Hii

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Pesem/-A ne za vedno 3. del

Ogledov: 9 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

UVOD-Evin dnevnik 2. del

Ogledov: 14 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Pesem/-A ne za vedno 2. del

Ogledov: 38 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

Za božič 2. del

Ogledov: 29 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Skrivnost božičnega večera 9. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

Ko sva le jaz in ti 3. del

Ogledov: 36 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Kdor se zadnji smeje 3. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 10. del

Ogledov: 64 Odgovorov: 3
 
5
😣😣😣 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Vesela bi bila čim več komentarjev

Hoj!
Vem, da to ni res velik problem, ampak te na kolenih prosim, da prebereš in komentiraš!
Všeč mi je moj zelo dober prijatelj. Zdaj si verjetno misliš, spet neka drama in to, ampak ni tako. Pač res ga imam rada in sem zelo žalostna, da sem zaljubljena vanj, saj:
1. Nočem uničiti najinega prijateljstva (aja, da smo si na jasnem, jaz zanj verjetno sploh nisem neka dobra prijateljica, saj ima veliko drugih, jaz pa pač ne in mi je on res fajn)
2. Itak mu nisem všeč, ker nikoli nisem nikomur
3. Ful sem ljubosumna, ko se pogovarja z mojo sošolko, k za njiju vsi govorijo da ful pašeta skupaj (zakaj sem taka??? :( )

Pač ne vem, to ni fer:cry:.
Pa zmeri mam neke predstave, da sem mu všeč...
Kaj nej naredim?

P. S.: To ni taka najstniška ljubezen, ko si en dan v nekoga, naslednji dan pa ti je že všeč kdo drug, ampak jo skrivam res globoko v sebi in se počutim ful grozno, saj vem, da mu nikoli ne bom všeč, in če bi on dobil punco, si ne bi mogla predstavljati te goroze
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(121)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(53)
Šport me na sploh ne zanima.
(80)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

cutee:heart_eyes::heart_eyes:i like this:relieved:
 
Lepo:grin::blush::kissing_heart:
 
lepoo:kissing_heart:
 
Bravooooo:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:
 
Luštna!!!!:heart_eyes::heart_eyes: Samo ...
 
Hej!!! Ne najdem te več pa ti pišem sem!!! Ali ...
 
Ophelia.:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_
 
hihi tega mam jaz
 
Oooooo,super!!! Bom pogledala in prebrala!
 
OMG!!!!!!!!!! Kok lepo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob: Hvala ...
 
Ful dobr!!!:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: