Aje al ni?
4
Takoj ko sm prišla domov sm šla delat kosilo.Moj urnik je precej natrpan,tenis, gasilske ,plezanje,pevske,šah fizioterapija .Ampak dons je torek torej začnimo tam .Gasilski dom imam blizu in grem lahko peš.Dons zbirajo ekipe za tekmovanje.Upam da sm v skupini z puncami ampak sm z dvema fantoma Nik in Nejc.Nik je eno leto starejši od mene ampak je tudi v petem razredu. Nejc je pa v šestem.Torej vrnimo se k zgodbi.ko vadimo se imamo prov fajn skupi se pogovarjamo na hodnikih če pridemo na vaje.In sčasoma nastopi občinsko tekmovanje.Vse gre zelo dobr ,super čas ,vse super .Na koncu zasedemo tretje mesto kar pomeni da gremo naprej na regijsko.In sčasoma sva si z Nikom postala všeč.Ampak noben tega ne ve.Na regijskem smo bili drugi in smo šli na državno mel smo cel mesec cajta.Da se pripravimo med tem pa veliko smeha bombonov ki smo jih dobili za uspeh in malo najne ljubezni.Na državnem nam je šlo malo slabš.Čez mesec je bila spet orientacija kjer smo bili spet skupi .Pol so ble pa poletne počitnice vmes pa veliko gasilskih taborov.1september je spet šola.Mešal smo se in sm upala da bom z njim v razredu,ampak ni blo tko . Jst sm 5.c on pa 5.b. 5.a in 5.csmo povezani 5.b in 5.d.Torej nisva povezana.V 5.d razredu se je ena slovenka preselila v francijo in je spet pršla nazaj . Na naši šoli so ful popularne navijačice in so kot palčke in so vsi fantje zaljubljeni v njih.In men se zdi da je tudi Nik.Ignorira me,samo znjo se druži ,pogavarja. On je eno leto starejši od mene zato je šel med mladince jaz sm ševedno pionir ,drugo leto bom tudi jaz mladinka in mogoče se bova pobotala.
Moj odgovor:
Dancer6767
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Wierd problem
okej mam par problemčkov
1.noro sem zatreskana v en lik iz filma in se vsak večer jokam ker ni resničen kaj naj
2. rada bi shujšala a ma kdo kak nasvet
3a kdo vse kje lahko prideš do kake avdicije za kak film
1.noro sem zatreskana v en lik iz filma in se vsak večer jokam ker ni resničen kaj naj
2. rada bi shujšala a ma kdo kak nasvet
3a kdo vse kje lahko prideš do kake avdicije za kak film
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Pisalnica