snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Kar naenkrat brez prjatlov 1. del

Kar naenkrat brez prjatlov 1. del

4
Ojla!

mogoče mislš zakaj v tem pišem no zato ker vam hočem povedat izkušnjo ki se mi je zgodila med covidom. Začelo se je drug teden v januarju ko sem zaradi korone ostala doma prvih 7 dni na koncu sem imela še izolacijo ker naj bi imela čisto korono no nasplošno. Jaz sem se v šolo vrnila šele konec januarja in medtem ko sem prosila sošolke da mi pošlejo so me ignoriral in sem si na srečo pomagala s tem da so mi razredniki pošiljali kaj so delali ali pa dajal v spletno učilnico. No in ko je prišel dan ko sem se jaz vrnila v šolo so me vse naenkrat tko odrivale stran kako bi rekla mislm stran so šle niso se hotele sploh pogovarjat z mano in to me je zelo prizadel. Ker nisem vedla kaj nej naredim zato sem probavala da bi se s puncam enako dobr razumela kokr sem se pred karanteno. No danes smo 23.02. pa še kr nismo isto kokr smo bile ane.



Hvala da si si vzel/a čas in si prebrala moj blog :relaxed:.
Če si imel/a podobno izkušnjo lahko napišeš v komentar. Za tiste ki vam je bil blog všeč prosim en like in pa v komentar napišete kako se vam je zdel.

Donna
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zanima me nadaljevanje
0
 
hojla,
brez skrbi nadaljevanje bom pisala po delih tko da boš vedla

donna
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
grozaaa

zakaj o ti to nardilee

mene tudi zanima ndaljevanje
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Men se je zgodilo podobno
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pilov blog


Objava:

C’est la vie 1. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

GIRLS 1. del

Ogledov: 79 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Nekaj o sanjah

Ogledov: 71 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Jan_4

Ogledov: 93 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

Brez meja 2. del

Ogledov: 70 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Kpop blogec 🫰 1. del

Ogledov: 82 Odgovorov: 2
 
5
zanimanje potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

sosolc

hej pac upam da mi lahka kdo pomaga
pac sm 9. in smo sli na zaklucn izlet in spilal odbojko na mivki tam nekje v murski soboti in mi igramo pac igral smo 5 na 5 in je en sou vn in sm sla v drugo ekipo in je reku:neee zaka ti najbolsga smo zgubl" in pol je se on prsu v to ekipo
in ko smo igral je reku:" dej mi prosim podaji pa js bom tep" in sm rekla okj
no pol je je sprasvau zaka nism v krakih hlacah inn pac js jih nism mela sabo
gor sm mela tank top in mreza je bla ful visoka in je reku :"dej skoc" tak veckrat in sej sm sam obrnjena stran od njega kr sm mela oprijeto majco
aja pa en moj sosolc je skos zogo brcu in jo je tak dvakrat v mene v noge in mu je reku:"alo dej mej mau respect"
pol smo srecal tam enga njegouga frenda in je on dau snep eni ounci iz nasga razreda in je on pisu moji sestricni ko sma sosolke kera je dobla njegou snap in je ona rekla pac od tte ime in je reku aja okj

pac po drugi strani pa mi niti ni tak vizualno lepa ampak ma ok persionality ampak se vlk druzi s puncami

a mislte da sm mu usec
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

1.Amerika 2. Ja 3.PINKY UP
 
jooj naucte se pisat ce pa ze morte uporabt ...
 
Kjuti Tut jst sm delala nalepke
 
mislila sem, da sem se prijavila‍. no guys, ...
 
hahha ful je dobraa
 
A lohk plissss se jsss
 
js bi pa plis obvesci
 
ful si se lepo potrudla
 
dragac pa si ful cueee
 
take nalepke sm tud js delala sam da sm naredila ...