Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Nujno rabim pomoc nekoga ki igra violino ali se spozna na te stvari!!

Nujno rabim pomoc nekoga ki igra violino ali se spozna na te stvari!!

6
Problem z violino
Zdravo! Bom kar kratka. Torej moja mlajsa sestrica se je popomoti vsedla na mojo violino (ni bila prevec po ceni in me zato zelo skrbi) in sicer ni unicena in ko igram na njo se ne vidi da bi biko kaj ampak so se zgoraj na obodu pojavile kot nekakšne praske, dobesedno po celem obodu in izgleda kot da bo počasi počila. Zmenili sva se da tega ne poveva staršem, zato me zanima ali naj jima povem, ker ne vem kaj bo. In pa ali je možnost da se ji kaj zhodi? Sicer jo je moja učiteljica že videla in ni nič rekla (ampak ji nisem povedala zato). In pa če bo potrebno popraviti te praske ali violino ali bo dosti stalo?
lep da še naprej vsem!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hello.Jst sm igrala violino tko 6 let in pr ns je načeloma je treba plačat če se kej unici ( za popravilo sicer nevem kok ampak vem da nova violona stane čez 1000€).Jst bi iskreno povedala starsem tud če ste zmenile,ker ce pride do tega da bo slucajnu kakšna poškodba bos po vseji verjetnosti kriva ti.Bi pa povedala tudi uciteljico za violino saj ti lahko da kaksen nasvet
1
 
Jim Jam
Problem z violino
V redu. Se bova ze zmenili s setsro. Res hvala kr si si vzela čas in odgovorila. <33
 
Hej.Moja mlajša setrica tudi igra violino. Reka je da bi ona povedala staršem in učiteljici ker je lahko mogoče prepozno. Če bo težava manjša bo mogoče manj za plačat.
moja sestrica te lepo pozdravlja in upa da boš rešla problem
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj
js nimam pojma o violinah, sm ti povem, nj te ne bo sram povedat staršem : js sm se na morju s kolesom zaletela u en avto, in je blo dost škode na avtu pa poškodba roke, sm niso bli neki ful jezni in smo use uredu rešil.
pa doma sem se na svoj ukulele usedla (zdj mam novega) in ga zlomila, pa smo se čez en teden iz tega zafrkaval kot da ne bi blo nč.

verjamem, da je nova violina oz. popravilo drago, ampak ne gre za neko ful veliko poškodbo, in bi bilo prav da nekomu poveš

vso srečo <33
0
 
Problem z violino
V redu. Upam, da je tvoja roka v redu. :) Pa hvala ker si si vzela cas in odgovorila <3
 
Hvala tebi <33 moja roka jd pa okej
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej.Moja mlajša setrica tudi igra violino. Reka je da bi ona povedala staršem in učiteljici ker je lahko mogoče prepozno. Če bo težava manjša bo mogoče manj za plačat.
moja sestrica te lepo pozdravlja in upa da boš rešla problem
1
 
Problem z violino
Sem povedala staršem bom pa tudi učiteljici pri uri. Najlepša hvala za odgovor, in pa pozdrav tudi vama <33
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pilov blog


Objava:

PILOV ADVENTINI KOLEDAR 5. del

Ogledov: 7 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Christmas blog❄️⭐ 2. del

Ogledov: 17 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

BLOGMAS 2025 4. del

Ogledov: 38 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Lyrics for ya 65. del

Ogledov: 67 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

CHRISTMAS SONGS 5. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

BLOGMAS 2025 3. del

Ogledov: 45 Odgovorov: 0
 
0
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(3)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(1)
Šport me na sploh ne zanima.
(1)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Kok noro!!!:clap::clap::clap::clap: Mislm ...
 
okej sam pač uau lah rečem. zdle sm prebrala ...
 
Super blogg:heart::heart::heart_eyes:
 
Reees, ful dobr si napisala. Še tako naprej ...
 
ahahah dobra idejica:v:
 
Slejj bom probala igg (sam z mlekom brez ...
 
uuu njamy bom poskusla :yum::yum: :heart: ...
 
Švrk, res huda pasja bibliografia :joy:ta ...
 
Iii, full mi je vsecc
 
OMG to je res prelepo! Zanima me samo, katere ...