Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Poletje z alfi 1. del

Poletje z alfi 1. del

5
Prvič pišem zgodbo in upam da vam bo fullllll všeč !



Nekega jutra sredi toplega poletja je Alfi pogledala čez okno to je bil najlepši dan videla je delfine in plavalce saj je živela na morju. Kar pesek ji je drgetal med prsti . Oblekla se je v vijoličaste kopalke in z družino odšla na plažo. Brala je knjigo . Starši so odšli plavat ona pa je poležavala na soncu. Njen mlajši brat Benjamin se je igrav z mivko … Alfi je opazovala plavalce ..naenkrat pa je na plaži zagledala gručo fantov ,ki so se ji približevali. A ko so prišlji do nje se niso ustavili ampak šli 4 metre na prej Alfi je pogledala levo bila je punca a nenavadna (Alfi si je rekla ) »o bok kok je to hot punca vov ni čudno da jo fantje tako radi obiskujejo« zadnji fant pa ni šel naprej samo pogledal je alfi Alfi ga je pogledala nazaj. Dej pridi enej je rekel prijatelj. Alfi je pozno zvečer gledala v luno …tisti fant je bil res zeloooo lep . Odšla je na plažo. Videla je kako se gruča fantov smeji ostalim puncam in kako sedijo in se pogovarjajo o punach . A Enej je bil čisto tiho. Razmišljal je o Tisti punci ki jo je videl (Alfi)…Vsi so odšli >Enej pa se je usedel na obalo ob morju. Alfi ga je iz kamna opazovala…….


No tako zgodba se je začela upam da vam je všeč kaj mislite bo Alfi stopila 1 meter od kamna in se prestavila. Bosta postala par ….Če želiš zvedeti beri naprej ko pride nov del…Lepo se imej upam da ti je zgodba ušeč lp
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
COOL.
2
 
Hvala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Komaj čakam na nov del!!!!!!!!!!!!!!!!!
The best!!!!!!
1
 
Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 5. del

Ogledov: 16 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Ne razumem. 3. del

Ogledov: 22 Odgovorov: 2
 
7
Objava:

6.del

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Pač tak je life 1. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

UMOR V ŠOLI 2. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 4
 
3
Objava:

Prepovedana ljubezen 3. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 1
 
2
Avatar Kobila💜 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave

*roza*Jaz mam težavo, da:*roza*
1. Hodim na gasilske vaje. Ker nisem pristala v glavni ekipi (ni še dokončno) je mama ful besna. Pravi, da se bo pritožla (to je te storila velikokrat in potem sem jaz izpadla v slabi luči).
2. Smo 3 prijateljice, ki smo skupaj v razredu že od 1. razreda. Z eno od teh sem BFF (tiha deklica) z drugo pa sva le prijateljici. Ko so v šoli mize, da lahko sedimo tri sedino skupaj. Na busu, učilnice z mizami po 2 ter omarico pa imam z mojo prijateljico. Meni se ne zdi prav. Moja BFF je tiha zato nikoli ne izrazi svojega mnenja (saj že prej vse določi moja prijateljica). Kaj naj storim? Vem, da moji BFF *zelena*ni OK*zelena*.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

V Celju je trgovina Atanna sam cene niso ...
 
Kjuti. Dobrodošla
 
b pac za vprasanje
 
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart
 
hej....mam 40 od 48...pa sem 9 razred
 
Bravo! To je zelo dobro. Mi še nimamo rezultatov ...
 
Bravo! Mi še nimamo rezultatov :(
 
Naj pilovkaaa
js tut nisem nic od tega:joy:
 
koga pa to zanima
 
kakk si to naredila jaz nisem nic od. tega kje ...
 
jaa dej neki v omarcoo!!!
 
Z veseljem se prijavljam igra je zlo kul!:hugging:🪻:blossom: