snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Sophie Donna
Happiness is like a butterfly. It eludes you when you chase it but rests on your shoulder when you least expect it.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Sporočila:

naročena:purple_heart:
0
 
Hvala :)
 
hejj sophie <3 kko si?
vidla sm, da se midve se ubistvu nisva kej pogovarjale, pa mi zgledas supr, tkoda ce mas kdj cas lah kamot kk klepet :) oo pa ce mislis da sm nova, nisem, kr sm si spremenila uzdeuk samo:) prej sm bla unicorn13 ce se spomnes, kr enkrt al dvakrat sm te u klep vidla.
lovjuu,paa srecn nou lett <3
1
 
O hejj
A veš da sem avtomatsko pomislila, da si ti unicorn13, še preden sem prebrala, da si mi to napisala :D
Jaz sem drugače vredu, čeprav grejo prazniki h koncu in se bo treba nazaj v realnost postavit... tako da ja. Pa ti?
Z veseljem sem za kakšen klepet kdaj, če želiš lahko tudi jutri, ko še ni šole in bi se mogoče lažje uskladili, tako da povej, če ti ustreza :)
Srečno novo leto tudi tebi <33
Sophie
 
hejj, ooo a ress? kok dobrr :) tudii, sam je pa res, da se sola kmau zacne. jaa mogoce bi slo jitrr, cerpov ma moj braz rd, ampk ne bo problem :)
lovjuu
 
Aja, če ima pa tvoj brat rd pol pa ti kar lepo praznuj z njim, midve se bova pa že enkrat uskladili, če si za ;)
Lepo praznujte <3
 
nee, sjj kamott, sj tuk rada ga pa tut nimam, da bi kr skenslala klepet haha
 
Aja haha no prav xD
Potem pa povej kdaj ti najbolj ustreza, se lahko prilagodim :)
 
men je useen,ejbi ob dvanajstih?
 
Okej, pridem in se vidiva :)
 
hejlaa sophiee <3 anyways sm ti prsla sam zazelet enoo fantasticno leto res, upam da bos uzivala, nej se ti zgodi velik enih dobrih stvari hehehe;) si fantasticna osebica res, nikol ne bom pozabla k si prvic pustila komentarcek pod mojo zgodbo, ves kok sm bla pocascena bahahhah:heart:
tkoda ja, nej se ti zgodi velik enih lepih stvari, velik enih vzponov in malenkost manj padcev hahah <3
skratkaa rtm in res oglasi se še kej tukii
1
 
Hejj Rapo kakšno lepo sporočilce <33
Ja hvala enako, jaz ti tudi želim eno nepozabno novo leto, veliko uspehov in upam, da bodo okoli tebe ljudje, ki ti veliko pomenijo <3
Srečno 2026 🙃
Sophie
 
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/skrivnosti-mesta-ravenwood/21
Nov del:)
1
 
Ti si res že pri 21. delu, wow :D
 
Drage pilovke, dragi pilovci,
še včeraj smo bili z eno nogo v letu 2025, danes pa se zares začenja novo poglavje, ko smo z obema nogama stopili v 2026.
V novem letu vam želim veliko novih izkušenj, uspehov, izzivov, prijateljstev, ljubezni in zdravja, na splošno rečeno - vsega kar si želite.
Pred vami je 365 novih listov, ki jih imate priložnost zapolniti s stvarmi, ki so vam pomembne. Nikoli ne obupajte, verjemite vase in se trudite biti najboljša različica sebe, ker največ šteje, da si iskren sam do sebe, v drugi vrsti pa tudi do ljudi okoli sebe.
Srečno 2026 <33
Sophie Donna
8
 
Kaj... pa če nimas nog? Pol so stuck v 2025😱
 
Kje ti je to prsl na pamt delorean. Pc crazy. Drgc pa enako
 
Mislim... mišljeno je bilo predvsem metaforično, tako da gre tudi brez fizičnih nog ;)
 
Enako. Pa zelo lepo
 
hjao delorean
drgac paa sophieee kje siii supr si napisalaaa<33 srecno tud tebb
 
Hvalaa, enakoo<3
Se pa strinjam, da si res lepo napisala!
 
Enako želim<333
 
Enako
Zlo lepo si napisala❤️❤️❤️
 
SOPHHH💓 enakoo
 
ej
sophie
pozabla si odgovort na zadno sporocilce u nab.
zj sm pa uzaljena
tok da ves

hahah ne sj ne, ves da ne morm bit jezna nate. vrjamm da mas zj ful enih stvari. ampak useen upam da te ne moti ce ti zazelim eno cudovito leto 2026. hvala kr si, kr sva se tok povezali, kr si vedno tle zame pa me sprejemas tako kt sm. hvala za use spodbude, komentarje in klepete, tople besede, nasvete,... hvala k si me vedno tko vesela, ne ves koliko mi pomenis pa ceprav iz druge strani ekrana...
nj bo to leto cudivito. srecno in lepo. polno izzivov, vzponov in pa tudi padcev ki te bodo nekaj naucili, polno toplih ljudi, trenutkov in besed. nj ti ostane v spominu in upam da bom lahko tudi letos del tvojega leta tudi jaz ;)
also vem da mas pozimk rojstni dan tk da bi ti na tem mestu voscila se use najbolse. res use najlepse in najbolse ti zelim, ostani taka kt si in... ja rada te mamm <33
2
 
Rachel, no way da ti nisem odgovorila... to pa res ni bil moj namen :/
Najprej hvala hvala hvala za tako amazing sporočilce, jaz te imam tudi tako zelo zelo rada, da si ne moreš predstavljat <33
Kar leta minevajo, ne le meseci, tedni in dnevi... leta. Leta, odkar sva v klepetalnici preždeli res veliko skupnega časa s pogovori ena ob drugi, za katere bom večno hvaležna. Hvala ti, ker si mi dala eno tako neotipljivo prijateljstvo, ki sicer poteka po internetu, ampak je vredno ravno toliko kot bi bilo vredno, če bi se poznali v živo. Ne morem verjet, da je zdaj čas še enega novega leta.
Hvala ti za vse kar si mi dala, v smislu objav ter komentarjev in v smislu skupaj preživetega časa. Želim ti nepozabno 2026, bodi to kar si in se za nič na svetu ne spremeni, ker si edinstvena <3
Komaj čakam, da boš del mojega 2026 in upam, da bom lahko tudi jaz del tvojega ;)
Sophie
 
iii kk lepoo, hvala tii <333
pa enako in res se enkrat hvala hvala hvala <3
 
o hejj ;) že dolgo te nisem videla tukajj, fajn te je videt <3
0
 
Hejj ja vsake toliko pridem malo, čeprav zadnje čase res bolj redko ;)
Fajn se mej pa tebe je tudi lepo videt <3
 
<33 fajn se mejjj :))
 
N.A.R.O.Č.E.N.A.
0
 
Hvala ;)
 

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Cat girl sporoča pilovcem/kam:
Ojla ponovno sem na pilu.
 
Avatar Bela sporoča pilovcem/kam:
Halohaaaa tist k mi je pisu u nabiralnik
 
naročena
 
Avatar KOALA POTTER FAN je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nevihta
naročena
 
Avatar KOALA POTTER FAN je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Cat girl
naročena
 
Avatar Kpop-fan143 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Asher🖤🎧💭
naročena!!
 
Avatar clean girl sporoča pilovcem/kam:
loll guyz, ugante ka se je zgodil dons:stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
 
Avatar Asher🖤🎧💭 sporoča pilovcem/kam:
Hi guys
 
Avatar Kpop-fan143 sporoča pilovcem/kam:
guess kdo se je odloču začet učit kitaro ...
 
Avatar Cat girl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nevihta
hej
 
Avatar #Brina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Tj232
naročena sweety!
 
Avatar #Brina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar ☆Star☆
naročena! piki, ful si sweet!!! :hugging::hugging::hugging::hugging:
 
Avatar #Brina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nixi25
naročena sweety!
 
Avatar #Brina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar HermionA GrangeR
Girly, veš kok si sweet!!! js te ful lovam!!!!!!!
 
Avatar #Brina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar clean girl
naročena! zlo si sweet!
 
Avatar #Brina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar # rada pomagam
naročena!
 
Avatar #Brina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Yana10
nqročena!
 
Avatar #Brina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar naja
naročena in zelo lepo ime!
 
Avatar Skrivne Pilovke je pisal/a pilovcu/ki: Avatar cokies
klrpet!!!
 
Avatar cokies sporoča pilovcem/kam:
odgovor iz nab. ne ker sploh nevem kaj ...
 
Avatar cokies je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Lea Lena
klepet?
 
Avatar cokies sporoča pilovcem/kam:
gre kdo klepet?
 
Avatar #Brina sporoča pilovcem/kam:
Hejjjjj, js sm Brina. Na spletu bom poskusala ...
 
Avatar Matic sporoča pilovcem/kam:
:alien:
 
Avatar Matic je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Style girl
vračam