Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Z ljubeznijo, Abigail 14. del

Z ljubeznijo, Abigail 14. del

4
Trevor ob njenih besedah popolnoma obmiruje.

Kot da mu je nekdo izbil ves zrak iz pljuč.

»Kaj si rekla?«

Glas ima tih.

Nevaren samo zato, ker je preveč poln vsega.

Abby pogoltne.

Ampak ne umakne pogleda.

»Slišal si me.«

Trevor jo gleda nekaj dolgih sekund.

Potem se grenko zasmeje in stopi korak nazaj, kot da mu je vse skupaj preveč.

»Jebote, Abby…«

Roke si potegne čez obraz.

»Ne moreš mi tega rečt zdaj.«

Abby začuti, kako jo stisne v prsih.

»Zakaj ne?«

Trevor jo ostro pogleda.

»Ker sem se zadnjo uro prepričeval, da te moram pustit it.«

Korak bližje.

»In potem prideš sem in mi vržeš to bombo v glavo?«

Abby čuti, kako ji srce razbija.

»Ker je res.«

»Ne delaj tega.«

»Česa? Govorim resnico?«

Trevor preklene čeljust.

»Ne glej me tako, ker bom naredil nekaj res neumnega.«

Abby skoraj zadrhti ob načinu, kako to reče.

»Mogoče si želim, da narediš.«

Tišina.

Napačna stvar za rečt.

Ali pa najbolj pravilna.

Trevorjev pogled pade na njene ustnice.

In ostane tam malo predolgo.

Abby ne diha več normalno.

»Fak,« zamrmra Trevor.

Potem jo nenadoma prime za roko in jo povleče k sebi.

Abby komaj ujame sapo, ko zadane ob njegove prsi.

»Trevor—«

Ampak ne konča.

Ker jo poljubi.

Močno.

Nežno ni nič pri tem.

V njem je jeza.

Olajšanje.

Pogrešanje.

Vse naenkrat.

Abby ga takoj zgrabi za majico in mu poljub vrne še močneje.

Kot da je tudi ona zadnjo uro komaj dihala.

Trevorjeva roka zdrsne na njen vrat.

Druga jo drži ob pasu tako tesno, kot da se boji, da bo spet izginila.

»Jebeno sovražim te,« zamrmra med poljubom.

Abby skoraj zasmeje v njegova usta.

»Ne, ne.«

Spet jo poljubi.

Tokrat počasneje.

Ampak še bolj nevarno.

Abby čuti, kako ji noge skoraj odpovejo.

Trevor se nasloni s čelom ob njeno.

Oba dihata prehitro.

»To je slaba ideja,« tiho reče.

Abby ga še vedno drži za majico.

»Verjetno.«

Trevor zapre oči.

»Pol bi moral nehat.«

Ampak se ne premakne.

Abby ga gleda nekaj sekund.

Potem tiho:

»Nočem, da nehaš.«

To je dovolj.

Trevor jo spet potegne k sebi in jo poljubi še močneje kot prej.

Tokrat brez zadrževanja.

Kot da se je ves čas boril proti temu—

in končno neha.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omajgaš... ostanem brez besed:two_hearts::two_hearts:
1
 
thanksss
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omg to je tooook dobra zgodba<3
1
 
tyy
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
O ful dobr! Res upam da bo kmalu nadaljevanje! Čist sem na trnih!
1
 
Istooo
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


BANANA
Objava:

pesem: ZAKAJ SI TO STORIL

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 1. del

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 18. del

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Samo konji v moji glavi 12. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Administracija.33 10. del

Ogledov: 48 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

Žabje srce 🐸 1. del

Ogledov: 46 Odgovorov: 2
 
4
#dreamgirl
Objava:

Med ljubeznijo in pravili

Ogledov: 37 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Lolita Simple 3. del

Ogledov: 45 Odgovorov: 3
 
1
Avatar Bullet Journal FAN potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

lashess

hejj, jaz sem pred kratkim začela nositi maskaro. Imam ravne in dokaj kratke trepalnice, uporabljam catrice lash curler in max factor tubing maskaro. Maskara je okej, nima wow efekta da pa dolžino. Maskara bi zgledla ful boljše če bi mi curler boljše curlo lashese. Problem je da od strani se vidi da so curlane ker je lepa C oblika od spredaj ni realno nič razlike pa sem probala že tisoč različnih tehnik...za valeto si bom verjetno z fenom malce segrela curler da bo malo boljše curlal...ma kdo kake tipse? pa tipse kak applayat maskaro da bolj povzdigne trpalnice? hvalaa
lpp
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Dobra ideja. Rada imam kriminalke, zato ...
 
O, ful dober interviju. Spremljam.
 
Ti pošljem v nab. Pa še en vic. Če izgubiš ...
 
Glede na to, da nisem najbolj ljubitel ljubezenskih ...
 
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
NICEEEE
 
opala tole je pa res cool
 
hejj, prvo ful hvala da si oddala
 
hejj, torej vidim da rada uporabljaš svinčnik ...
 
hejj, najprj, res hvala da si objavila