#FreeGirl7
"you only live once but if you do it right, once is enough"
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
post valeta now...
blo je dbest, valeta je bla tko ful lepa, res veličasten dogodek, afterparty je biu pa fire... tok smo se mel dobr, slikal smo se, igral tarok, spil litre kokakole pa plesali kot zmešani več ur:v:
facts: že pogrešam učeraj in useh naših 9 skupnih let
blo je dbest, valeta je bla tko ful lepa, res veličasten dogodek, afterparty je biu pa fire... tok smo se mel dobr, slikal smo se, igral tarok, spil litre kokakole pa plesali kot zmešani več ur:v:
facts: že pogrešam učeraj in useh naših 9 skupnih let
5
🕒
učer zaklučn izlet dans zadn dan pouka jutr pa valeta:pray::sob::sob:
3
🕒
Mi smo tudi imeli danes zadnji dan pouka, jutri imamo namenski dan za generalko za valeto, v ponedeljek pa imamo valeto. Drugače pa mi dobimo spričevala na valeti
okj guys life nasvet: uživite u osnouki dokler še ste, naredte prijateljstva, kkšno glupost, družte se s crushem, naredte spomine... kr enkrt bodo pršl uni zadnji 4 dnevi osnovne šole, in supr bi blo, da bi takrt vedl, zakj vam je tok žal da greste iz oš- kr ste mel en nepozabn cajt u osnouki (i think we did). pač res ne sam metat cajta skozi okn, kr je use tok neponovljivo:pensive:
6
🕒
naročena<33
0
🕒
narocena
0
🕒
guys dejansk smo s špricanjem neki dosegl- unga učitla so odpustil pa pride naša učitlca stara nazaj to je tokk jakooo:v:
8
🕒
can we talk about that kko tf je možn da nas čez dva tedna nikol več ne bo na isti šoli??:sob::sob:
6
🕒
pov: zard špricanja ste najbl slavn klas na šoli, pa še učitli vas bodo še dolga leta uporablal kt primer česa NE počet za tamale:v:
7
🕒
bahah hvalaa če tko hodmo po šoli pa sam slišš da eni govorijo kako so eni šli u copatih v merkator


