Logi
There is more going on than we are fully aware of, but only the arrogant claim to 'know' precisely what is and only the ignorant dismiss it without consideration.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
K je pesm tok dobra da dobis kurjo polt>>>>
lajk ne mami ne zebe me sam poslusam type o negative:pray::pray:
lajk ne mami ne zebe me sam poslusam type o negative:pray::pray:
5
🕒
*i*okej no hate sam ti mi delujs ful pick me pac dejansk za usako stvar se neki razburis pa pol napises celo kao objavo o tem kok je trans nesmisln ki je mimogrede ful cronge in se kao delas kda si neka kul oseba k ma use prov, pač live ur life brigi se za sebe in ne za druge pa ne spravljaj se na Alexa k je ena najboljsih oseb tukaj.*i*
*i*pa ne govor da se lgbt vn mecejo ce ze se vi skos spravlate na njih*i*
okke nevem ce je to dejansko sam hejt al dejansko tko misls ampak om odgovorila tko da razjasnm
nc se ne razburjam, moje mnenje sm govorila in general kar ni letel na Alexa sploh kr ja on je cist okej pilovc, pa tut nikol nism rekla da mam use prov ampak sm pac napisala mnenje iz mojga vidika in namen objave ni biu da zj nevem spljuvam trans ljudi al kaj ti misls:pray::sob:ampak da ubistvu povem kako to vidm iz mojga vidika in vidm kaj si o te temi misljo moji vrstniki kar je nekak bistvo pila, da loh razglabljamo o razlicnih temah itd. In to sm tut dosegla kr v komentih so bli tko ljudje k so se strinjal zmano, neki napou, tut do tega da se niso in to je okej in totalno spostujem. Moje mnenje bo ostalo isto prav tko kokr njihovo in nobenga ne probavam, god no, "popravit" "spreobrnit" :sob::pray:. In to da se z neko stvarjo ne strinjam me ne nrdi 'negativnga faktorja' in to da bom kle na pilu govorila sam o svojih interesih pa stvareh k jih mam rada ni biu moj namen.
*i*pa ne govor da se lgbt vn mecejo ce ze se vi skos spravlate na njih*i*
okke nevem ce je to dejansko sam hejt al dejansko tko misls ampak om odgovorila tko da razjasnm
nc se ne razburjam, moje mnenje sm govorila in general kar ni letel na Alexa sploh kr ja on je cist okej pilovc, pa tut nikol nism rekla da mam use prov ampak sm pac napisala mnenje iz mojga vidika in namen objave ni biu da zj nevem spljuvam trans ljudi al kaj ti misls:pray::sob:ampak da ubistvu povem kako to vidm iz mojga vidika in vidm kaj si o te temi misljo moji vrstniki kar je nekak bistvo pila, da loh razglabljamo o razlicnih temah itd. In to sm tut dosegla kr v komentih so bli tko ljudje k so se strinjal zmano, neki napou, tut do tega da se niso in to je okej in totalno spostujem. Moje mnenje bo ostalo isto prav tko kokr njihovo in nobenga ne probavam, god no, "popravit" "spreobrnit" :sob::pray:. In to da se z neko stvarjo ne strinjam me ne nrdi 'negativnga faktorja' in to da bom kle na pilu govorila sam o svojih interesih pa stvareh k jih mam rada ni biu moj namen.
2
🕒
hejj logii. sem prebrala tvoj blog zadnic sam nisme mela casa za koemntar, bi ti pa z veseljem rada povedala danse u tvojmu blogu strinjam z usem, kar si povedala o trans osebah. te ne hejtam in te nikol ne bo, pa res sm vesela da je koncno nekdo naredu ta blog :)
Hejj..
Nevem kdo mi je v nabiralnik poslal odgovor na mojo prejsnjo objavo, openly popolnoma napisano z umetno inteligenco. Niti slucajno se sploh ne mislim spuscat v branje tega in porabljat svoj cas za neki kar je napisu chatgpt. Neki je celo narobe prebral oz narobe razumel in tko res nima smisla kar je reku na to sploh lmao. Drugace pa, ce se ta oseba ki mi je to poslala pac strinja z mnenjem gptja in mi je hotla to sporocit, lahko prebere basically katerkol komentar na druge odgovore v tej objavi, ker so mel enake protiargumente in sm potem vse obrazlozila. Lpp
Nevem kdo mi je v nabiralnik poslal odgovor na mojo prejsnjo objavo, openly popolnoma napisano z umetno inteligenco. Niti slucajno se sploh ne mislim spuscat v branje tega in porabljat svoj cas za neki kar je napisu chatgpt. Neki je celo narobe prebral oz narobe razumel in tko res nima smisla kar je reku na to sploh lmao. Drugace pa, ce se ta oseba ki mi je to poslala pac strinja z mnenjem gptja in mi je hotla to sporocit, lahko prebere basically katerkol komentar na druge odgovore v tej objavi, ker so mel enake protiargumente in sm potem vse obrazlozila. Lpp
4
🕒
vsee najboljše pikiii🥳:four_leaf_clover: upam da se kdej spoznava in greva na kak klepetek <33
1
🕒
aww GIRLIEE ful sori za pozno voscilooo :sob::sob::sob: ampak dans ma tud moj ati rd tak da smo praznoval pa nism mela casaaa :(( anyways, USE NAJBOLJŠEEE :heartbeat: aw ful smo veseli da si kle gurl kr si ful zabavna pa sweet ;)) zelim ti res ogromno srece, zdravja pa seveda ljubezniii haha :fire::hugging: lepo praznujjj <33
rtmmm
moon
rtmmm
moon
1
🕒
vse najboljšee<33
0
🕒


