Sydney
Morda si le majhen delček sveta, a za nekoga si lahko ves svet.✨
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Naročeni<3
1
🕒
hvalaaaa za nab <3:hugging::kissing_heart::heart:
2
🕒
omggg zvezdica<333
sry k pozen opazimm:heart::heart:
p. s.: narocenaa
sry k pozen opazimm:heart::heart:
p. s.: narocenaa
1
🕒
Sem vidla da si postala mederatorka (js sm učer haha)... ČESTITKE twin :hugging::heart::heart:
2
🕒
Heyy
Imam obvestilce:
Danes sem uradno postala *b*mediatorka*b*:heart: Tako ko se bodo objave zbrisale, samo sporocite!
Uzivajtee:gift_heart:
Love u<333
Sydney
Imam obvestilce:
Danes sem uradno postala *b*mediatorka*b*:heart: Tako ko se bodo objave zbrisale, samo sporocite!
Uzivajtee:gift_heart:
Love u<333
Sydney
4
🕒
Uu čestitam <33 jaz sem tudi medvrstniška mediatorje v šoli <3333
emm ... *b*midiator*b* je tisti,ki je neutralna oseba pri reševanju med dvema mediantoma toraj pri vrstniški mediaciji. v naši šoli mediatorji vodimo pogovor in pripeljemo skregana do neke točke strinjanja na kateri predlagata rešitev spora, pri ta "resnih" mediacijah je to postopek na katerem se poskušata nasprotni strani pogovoriti brez da je treba vkljuciti sodni proces, kolko jaz vem so tisti na pilu z zvezdico *b*moderatorji*b*, mogoce si se malo zatipkala :) drugace pa iskrenee cestitke, vrjamem, da bos super moderatorka + zvezdica ti ful pašee <33
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
EVO KONČNO SEM NAREDILA NOV DEL!!!
https://www.pil.si/forumi/igralnica/harry-potter-igr


